آرداخبار علمیداخلیشماره 41غلاتگندمگوناگون

دانه‌های غلات و بهره مندی از پتانسیل ژنتیکی به روش مهندسی نوین، انقلابی در سلامتی افراد جامعه

محقق و مدیرعامل شرکت آریا طلوع آسمان

دانه‌های غلات و بهره مندی از پتانسیل ژنتیکی به روش مهندسی نوین، انقلابی در سلامتی افراد جامعه دانه های غلات از دیر باز دانه‌های غلات غذای اصلی انسان بوده اند وهم اکنون نیز تامین کننده بسیاری از مواد مغذی مورد نیاز افراد هستند. در راستای بهره مندی از خواص دانه های غلات بر آن شدیم تا با تکنولوژی جدید، انرژی واقعی و نهفته درون این دانه های ارزشمند را آزاد کنیم چراکه آزاد سازی انرژی و پتانسیل ژنتیکی واقعی دانه های غلات سبب تامین مواد فرازیستی بسیار ارزشمند جهت تغذیه افراد می شود که می تواند در رفع بسیاری از مشکلات بدن وتنظیم متابولسیم سلولی و مولکولی نقش مهمی داشته باشد. مطلب فوق بخشی از سخنان دکترعارف خلخالی، محقق و مدیرعامل شرکت آریا طلوع آسمان در گفت و گو با نشریه نگاشته است.

دانه‌های غلات و بهره مندی از پتانسیل ژنتیکی به روش مهندسی نوین، انقلابی در سلامتی افراد جامعه/ به گفته وی، مطالعات انجام شده در ایران حاکی از آن است که حدود 80 درصد از مردم با کمبود ویتامین D مواجه هستند و کمبود آهن، ‌کلسیم، روی و منیزیم، سو تغدیه نسبت به امگا 3 و… نیز در کشور و اکثر جوامع بشری محسوس است. با توجه به اینکه عملکرد ریز مغذی ها به صورت تیمی است، کمبود یا عدم بالانس این عناصر زیستی مهم و ضروری، سبب ایجاد اختلال در متابولیسم بدن می شود وسبب بروز انواع مشکلات وبیماری ها می شود. اختراع غذایnbs   که سرشار از مواد فرازیستی و ریز مغذی هاست و سبب می شود که انقلاب سلامتی در بدن اتفاق بیوفتد و با آزمایشات پیش ترایال متعددی که بر روی موش ها و در  in vitroصورت گرفته، درمان و بهبود بسیاری از بیماری ها ازجمله بیماری هایی مانند تشنج ناشی از صرع، جلوگیری از مرگ سلولی وتکثیر سلول های بنیادی، کم کاری تیروئید، پوکی استخوان، کبد چرب، کم خونی، چربی خون، کیست و فیبرم، میگرن، افزایش کارایی سیستم ایمنی و نقش آنتی باکتریالی قوی محصول در از بین بردن میکرب ها ثابت شده است.

وی در ادامه افزود: کافیست فقط مقدار کمی از این محصول حتی 3 تا 10 گرم بسته به وزن در روز مصرف شود تا سبب ایجاد تحول در بدن افراد می گردد و با تامین نیازهای ضروری بدن به ریز مغذی ها ومواد فرا زیستی که اغلب از طریق تغذیه معمولی کمتر به بدن می رسد، سبب تحول سلامتی عمومی در دستگاهای بدن گردد.

خلخالی در خصوص عملکرد این پودر غذایی، خاطرنشان کرد: اثر آنتی باکتریال وآنتی میکربال گسترده پودر غذایی nbs به دلیل ترکیبات غنی فنلی که دارد، سبب تندرستی می گردد و تامین ریز مغذی های مورد نیاز بدن به صورت روزانه سبب درست عمل کردن کل مکانیسم ها وسیستم های بدن شود و با تقویت عمومی بدن سبب مقاومت بدن در برابر میکرب ها، بیماری های عفونی وبیماری های داخلی وسایر بیماری های مربوط به سیستم عصبی و دستگاه گوارش وسیستم قلبی عروقی می شود. غذای nbs به دلیل اینکه فقط از دانه غلات فرآوری می شود، در رده محصولات غذایی و نه دارو محسوب می شود لذا هیچ عوارضی ندارد. تفاوت غذای NBS با داروها این است که تمام مواد موثر داخل غذای NBS  جزو مواد مغذی مورد نیاز بدن است و از نظر تکاملی برای بدن این ریز مغدی ها کاملا تعریف شده است اما داروها داری مواد موثر از نظر تکاملی برای بدن تعریف نشده و می تواند سبب عوارض برای بدن شود.

وی در خاتمه یادآور شد: یکی ار اثرات مهم دیگر پودر غذایی nbs سم زدایی و چربی سوزی و عضله سازی است که در نتیجه سم زدایی سبب سلامت بدن و درست عمل کردن دستگاه های بدن می گردد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا