بین‌المللیشماره 38غلاتگزارشگندم

آگروفود 2019 و گزارشی از مشارکت کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی

آگروفود 2019، بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته خردادماه امسال در حالی برگزار شد.

به دلیل تحریم‌های اقتصادی شاهد حضور کمرنگ شرکت‌های خارجی در این دوره از نمایشگاه بودیم و همین امر مجال مناسبی را برای تولیدکنندگان داخلی فراهم آورد تا با قدرت بیشتری برای نمایش آخرین دستاوردهای خود در آگروفود 2019  ظاهر شوند.

در همین راستا خبرنگار نگاشته با برخی از فعالان صنعت غلات حاضر در نمایشگاه به گفتگو پرداخته است.

مدیر اجرایی و فنی شرکت سیلوسازان تهران

سیلوسازان تهران؛ مجری سازه‌های انتقال‌دهنده که 30 درصد از هزینه تولید می‌کاهد

مهندس خلیلی، مدیر اجرایی و فنی شرکت سیلوسازان تهران در خصوص نمایشگاه آگروفود 2019 گفت: با توجه به تدابیر مناسب ستاد برگزاری نمایشگاه، غرفه‌های مناسبی به شرکت‌های تجهیزات اختصاص داده شد و نمایشگاه امسال نیز نسبت به سال‌های پیش میزبان بازدیدکنندگان بیشتری بود.

وی با بیان اینکه شرکت سیلوسازان تهران برای سال 98 تبلیغات گسترده‌ را در برنامه کاری خود قرار داده است، گفت: حضور پررنگ در نمایشگاه‌های دام و طیور و ibex و غرفه‌سازی برای آن بیانگر قسمتی از برنامه‌های تبلیغاتی این شرکت است.

همچنین طراحی سازه‌های انتقال‌دهنده که با کاهش 30 درصدی هزینه همراه است، آخرین دستاورد ارائه شده شرکت سیلوسازان در آگروفود امسال بود.

 

مدیر فروش شرکت استیف

ارائه دستگاه جاروبک سیلو برای نخستین بار در خاورمیانه در آگروفود 2019

پارسا، مدیر فروش شرکت استیف با اشاره به وجه تمایز آگروفود 2019 گفت: خوشبختانه با وجود تحریم‌ها و حضور محدود شرکت‌های اروپایی نسبت به سال‌های گذشته، استقبال خوبی از این نمایشگاه صورت گرفت.

مدیر فروش شرکت استیف در خصوص آخرین دستاورد ارائه شده این مجموعه در آگروفود امسال گفت: دستگاه جاروبک برای سیلو و سوله‌های ذخیره غلات یکی از محصولات جدید استیف در این دوره از نمایشگاه می‌باشد که برای نخستین بار در خاورمیانه صورت گرفته است.

لذا برای معرفی بیشتر این محصول و کاربردهای مصرف آن مذاکراتی را با شرکت‌های غله انجام داده‌ایم.

به گفته وی تبدیل شرکت استیف به هلدینگ سبب شده است تا علاوه بر تجهیزات گندم و آرد این شرکت به حوزه‌های دیگر همچون نفت، گاز، معادن، سیمان و فولاد ورود پیدا کند.

 

مدیرعامل شرکت آسیاکار

حضور شرکت‌های خارجی بستری برای دلالی در نمایشگاه

مهندس کاظمی، مدیرعامل شرکت آسیاکار با اشاره به اینکه آگروفود امسال با شور و هیجانی مشابه سال‌های گذشته برگزار شده است، گفت: مشکلات بازار آرد و گندم سبب شده است تا نمایشگاه امسال از نظر کیفی ارتقا نداشته باشد و همانند سه سال گذشته با روند ثابتی به پایان برسد.

لذا در صورت پایداری وضعیت موجود، شاهد شرایط نامطلوبی در نمایشگاه‌ سال‌های آتی هستیم.

مدیرعامل شرکت آسیاکار با بیان اینکه حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه به ایجاد فضا برای دلالی و کاهش تولید داخلی کمک می‌کند، اظهار کرد: با وجود شرایط تحریم و حضور کمرنگ شرکت‌های خارجی در آگروفود امسال، تولیدکنندگان داخلی مجال مناسبی را برای معرفی خدمات و محصولات خود پیدا کردند.

افزایش ظرفیت تجهیزات انتقال مواد به 1200 تن در ساعت بخشی از خدمات ارائه شده شرکت آسیاکار در این دوره از نمایشگاه است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا