بین‌المللیشماره 69گفتگوگفتگوی ویژهگندم

لینکدین؛ ابزار مجازی کنفرانس iranGrain در فضای مجازی

در گفت‌وگو با شریف نظام مافی

تا برگزاری دومین دوره رویداد تخصصی غلات iranGrain  حدود دو ماه دیگر فرصت باقی است و تمامی دست اندرکاران این کنفرانس در فضای حقیقی و مجازی در تلاش هستند تا بهترین‌های صنعت غلات از نظر علمی، تجاری و تکنولوژی را گردهم آورند. نگاشته میزبان شریف نظام مافی، مدیر اجرایی این کنفرانس شده تا از آخرین اخبار درباره iranGrain مطلع گردد.

 

به گفته شریف نظام مافی، تحریم‌های حداکثری ترامپ و ممانعت کنفرانس‌های بین‌المللی از حضور ایرانی‌ها در این گردهمایی‌ها، صاحیان زنجیره کامل غلات را بر آن داشت که کنفرانسی را مطابق با استانداردهای بین‌المللی در ایران برگزار نمایند.

لذا با توجه به کاهش شیوع کرونا مقرر شد که در اردیبهشت‌ماه سال 1401، دومین دوره کنفرانس iranGrain در هتل اسپیناس پالاس برگزار گردد.

وی درباره اعتبار کنفرانس ایران گرین ظهار کرد: : کنفرانس iranGrain متعلق به تمام فعالان صنعت می‌باشد که اعتبار آن به واسطه حضور پر رنگ دست‌اندرکاران و صاحبان زنجیره غلات و شرکت‌کنندگان خارجی رقم خواهد خورد.

وضعیت حضور شرکت‌های خارجی در کنفرانس iranGrain

نظام مافی در خصوص میزان استقبال شرکت‌های خارجی از کنفرانس iranGrain اظهار کرد:  حضور شرکت‌های خارجی می‌تواند پلی برای ارتقا دانش و ارتباطات صنعت غلات ایران باشد که خوشبختانه شرکت‌ها و برندهای مطرح خارجی استقبال خوبی را از این کنفرانس در سال آینده داشته‌اند.

البته برخی از مخاطبان خارجی به دلیل ویروس اومیکرون برای دریافت ویزا دچار مشکل شده‌اند که دست‌اندکاران کنفرانس درصدد رفع این مشکل هستند. البته برخی دیگر از شرکت‌های خارجی نیز برای حضور در این کنفرانس منتظر نتیجه برجام هستند.

نظام مافی درباره بهره‌گیری از فضای مجازی برای معرفی کنفرانس iranGrain گفت: در حال حاضر، فضای مجازی به یکی از بزرگ‌ترین درگاه‌های تبلیغاتی iranGrain تبدیل شده است و شبکه اجتماعی linkedin نیز یکی از بهترین بسترها برای تبلیغ این کنفرانس به ویژه در بعد بین‌المللی می‌باشد چراکه فعالان صنعت غلات، تولیدکنندگان، تریدرها، تکنولوژیست‌ها در لینکدین حضور پررنگ و فعالی را دارند.

 

بعد تجاری کنفرانس iranGrain  پررنگ‌تر است یا بعد علمی؟

نظام مافی در بخش دیگر گفت‌وگو با اشاره به تشکیل کمیته علمی کنفرانس ایران گرین گفت: ایران‌گرین کنفرانسی تجاری و علمی است که بعد تجاری آن از اهمیت بیشتری برخوردار است چراکه از این طریق میتوان برندهای ایرانی را به مشتریان خارجی معرفی و تبلیغ کرد. از سوی دیگر، با توجه به الگوبرداری iranGrain  از کنفرانس‌های بین‌المللی، باید تلفیقی از رویکرد تجاری و علمی مورد توجه قرار بگیرد. لذا کمیته علمی متشکل از صاحب نظران دانشگاه و صنعت برای بررسی مقاله‌ها و بعد علمی کنفرانس تشکیل شده است.

مدیر اجرایی کنفرانس ایران گرین ضمن تشکر از تمام اعضای تشکل‌های صنعت غلات و شرکت‌های اسپانسر یادآور شد که برگزاری قدرتمند کنفرانس ایران‌گرین در بعد ملی و بین‌المللی مرهون تلاش و حمایت تمام صاحبان صنعت غلات می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا