آردداخلیسیلوسیلوسازانشماره 47غلاتگفتگوگفتگو با بخش خصوصیگندم

شرکت مهر صنعت و پتکوس؛ فعال ترین شرکت های سیلوسازی در بنادر شناخته شدند

مدیر عامل شرکت مهر صنعت فیدار و پتکوس ایران

یکی از مهمترین فعالیت های شرکت مهر صنعت فیدار در سال 98، تامین ماشین آلات و تجهیزات پروژه های سیلو، کارخانجات آرد و پروژه های بنادر همچون مکنده های تخلیه غلات از کشتی بوده است که با تمام قدرت از کشور آلمان، علی رغم وجود تحریم ها و مشکلات داخلی بدون وقفه تامین شده اند. همانطور که بر کسی پوشیده نیست و با کمک خداوند، شرکت پتکوس و مهر صنعت فیدار، موفق ترین شرکت سیلوسازی و تاسیسات ذخیره سازی در بنادر هستند که بیشترین تعداد پروژه ها را در بندر امیرآباد، نوشهر، انزلی، فریدون کنار و امام خمینی به عنوان هاب اصلی غلات دارند و در سالی که گذشت پروژه های این شرکت از جهت حجم ظرفیت و موقعیت مکانی بسیار برای کشور حائز اهمیت بودند.

دکتر نجفی، مدیر عامل شرکت مهر صنعت فیدار و پتکوس ایران ضمن ذکر مطلب فوق در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: چشم انداز شرکت مهر صنعت در سال جدید تمرکز بر اجرای پروژه های بزرگ در بنادر، کارخانجات آرد و خوراک دام و طیور و جذب نیروهای متخصص است لذا سال 99 برای شرکت مهر صنعت بسیار پرکار خواهد بود و یکی از بزرگترین پروژه های ذخیره سازی کشور را در بخش نصب و راه اندازی در حال اجرا داریم که تا پایان سال تکمیل خواهد شد. همچنین در سال جاری نیز به دنبال گسترش فعالیت خود در سایر بنادر فعال در حوزه غلات نیز هستیم.

همکاری با شرکت های اروپایی در راستای تامین تاسیسات ذخیره سازی بنادر

وی در خصوص اقدامات شرکت مهر صنعت در سال گذشته تصریح کرد: یکی از اقدامات شرکت مهر صنعت در سال گذشته مذاکره با شرکت بزرگ و معتبر konecranes به عنوان یک گروه صنعتی و شرکت Gottwald آلمان به عنوان زیر مجموعه آن می باشد که از طریق نمایندگی خود در کشور دبی موافقت این مجموعه ها را برای فعالیت در ایران به منظور فروش و نمایندگی پس از فروش جلب کرده ایم تا نیاز کشور را در بنادر به خصوص در زمینه تجهیزاتی همچون جرثقیل که با توجه به تحریم ها یکی از مهمترین نیازهای کشور است را فراهم کنیم. همچنین از اواخر سال گذشته سعی کرده ایم با جذب نیرو، بخش خدمات پس از فروش و فروش خود را بهتر و مستمرتر انجام دهیم.

گسترش فعالیت های این شرکت با تامین ماشین آلات تولید خوراک دام و طیور

نجفی در ادامه یادآور شد: با توجه به اینکه شرکت مهر صنعت در سال گذشته اقدام به شروع همکاری نزدیک با یکی از ریشه دارترین و معتبرترین شرکت های آلمانی با 160 سال سابقه فعالیت، در زمینه ماشین آلات خطوط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان کرده است لذا در سال جدید اولین خط تولید خوراک دام و طیور را با ظرفیت 40 تن در ساعت در ایران به بهره برداری خواهیم رساند.

مدیر عامل شرکت مهر صنعت در پایان عنوان کرد: یکی از برنامه های این شرکت در سال 99 برگزاری سه دوره سمینار آردسازی همچون سال گذشته است که اولین دوره این سمینار به دلیل بحران کرونا به تعویق افتاد و امیدواریم با رفع این بحران دو بخش آموزشی و یک بخش فنی و اجرایی این سمینار با حضور شرکای اروپایی برگزار شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا