آردداخلیدنیای دیجیتالشماره 33غلاتگفتگونان

استارت آپ ها و کسب مجوز فعالیت آن، چالشی برای مدیران کسب و کار مجازی

با استارت آپ نون تازه بیشتر آشنا شوید

محمدرضا نمازی، مدیر استارت آپ نون تازه دارای 27 سال سابقه در فروش و 18 سال سابقه در سخنرانی در زمینه مدرن ترین روش های ارتباط با مشتری و فروش است.

وی در رشته دکتری بیزینس تحصیل کرده و طی سال های فعالیت خود مشاور بسیاری از برندهای بزرگ ایران بوده است و حال با ثبت برند در حوزه کالاهای تند مصرف یاFMCG  فعالیت خود را به حیطه استارت آپ وارد کرده است.

 فعالیت آپ نون تازه در مناطق 1، 2، 22  به صورت همزمان آغاز می شود

نمازی در گفت و گو با نشریه نگاشته در راستای تشریح عملکرد استارت آپ نون تازه، اذعان داشت: هم اکنون بیش از یک سال از از فعالیت استارت آپ اپلیکیشن نون تازه می گذرد و در این مدت تیم نون تازه به دستاورد های زیادی رسیده است.

با توجه به اینکه رویکرد این آپ فعالیت در سطح ملی است، در چند شهر از جمله گرگان و شیراز مشغول به فعالیت است. هدف آتی این استارت آپ تهران بوده که خوشبختانه زیر ساخت های آن فراهم شده است. لذا مقرر است فعالیت این آپ در مناطق 1، 2، 22  به صورت همزمان آغاز شود.

جایگاه اقتصادی استارت آپ ها در ایران

وی در ادامه افزود: آپ نون تازه در برنامه های توسعه ای خود به دنبال شناسایی افراد توانمند در حوزه کسب و کار بوده که با هزینه اندکی نمایندگی در شهر خود را به عهده بگیرند و به عنوان شغل اول و درآمد زا در این حوزه تحت پوشش و حمایت نون تازه به صورت کشوری فعالیت نمایند. لذا علاقمندان می توانند در بخش نمایندگان وب سایت این آپ درخواست خود را ثبت نمایند.

مدیر استارت آپ نون تازه در خصوص جایگاه اقتصادی استارت آپ ها در ایران، خاطرنشان کرد: به جرات می توان گفت که ایرانیان در زمینه آپ ها استعداد زیادی دارند اما متاسفانه به این پتانسل بها داده نمی شود و بسیاری از آپ های ایرانی بعد از مدتی با شکست مواجه می شوند. بسیاری از استارت آپ ها توسط برنامه نویسان حرفه ای ست آپ می شود و همان افراد وارد بازار می شوند.

در دنیای امروز تخصص در ردیف اول است

درصورتی که در دنیای امروز تخصص در ردیف اول است و فردی که در برنامه نویسی مهارت زیادی دارد، لزوما نمی تواند در بحث بازاریابی فروش و مباحثی از این دست وارد شود. اگر در این حوزه از متخصصین فروش استفاده شود، قطعا می تواند به نتایج بهتری دست یابد.

نمازی در خصوص چالش های استارت آپ ها جهت آغاز فعالیت خود، یادآور شد: کسب و کارهای مجازی با سرعت زیادی در بازار در حال رشد است و به همین نسبت ارگان های صدور مجوز به سرعت در حال شکل گیری هستند. فردی که بخواهد در این حوزه فعالیت کند، بایستی وقت زیادی جهت دریافت مجوزهای متعدد از ارگان های مختلف نماید که با صرف انرژی و زمان زیادی همراه است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا