آردتکنولوژی آردداخلیشماره 37گفتگومعرفی تکنولوژی

دستگاه بوجاری ویبره، مدل جدید شرکت آرد صنعت نوین

مدیرعامل شرکت آرد صنعت نوین

شرکت آرد صنعت نوین با ارائه انواع تجهیزات در حوزه کارخانجات آرد از قبیل دستگاه بوجاری ویبره و الک کنترل دوقلو، طراحی و پیاده سازی انواع خطوط تولید با کیفیت برتر و قیمت های مناسب در حال فعالیت است که اخیرا اقدام به تولید سه مدل جدید بوجاری ویبره قابل استفاده در صنایع آرد، خوراک دام، کنجد و بسته بندی حبوبات کرده است.

مهندس خزلی، مدیرعامل شرکت آرد صنعت نوین در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: طی دو سال اخیر در این شرکت با مهندسی معکوس موفق به طراحی و ساخت بوجاری های ویبره با ظرفیت 6 تن در ساعت، 8 تن در ساعت و 12 تن در ساعت شده ایم که این دستگاه دارای دوموتور بوده و مصرف برق پایینی نیز دارد.

وی با بیان اینکه استهلاک پایین و بی صدا بودن این دستگاه ها از دیگر مزایای آن است، گفت: این بوجاری ویبره ها دارای سه خروجی که یکی از خروجی ها برای ناخالصی های درشت گندم، یکی دیگر برای دانه های شکسته گندم و دیگری برای گندم اصلی است، می باشد.

همچنین ابعاد کوچک این دستگاه ها منجر به اشغال محیط کمی از کارخانجات می شود.

خرید از تولیدکنندگان داخلی با اطمینانی بیش از پیش

خزلی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر کیفیت تجهیزات تولیدکنندگان داخلی نیز به حدی افزایش یافته است که کارخانجات می توانند با اطمینان بیشتر و قیمتی مناسب تر نسبت به محصولات خارجی خرید کنند.

افزایش نرخ ارز و تحریم ها منجر به فروش بیشتر محصولات داخلی شد

در واقع افزایش نرخ ارز و تحریم ها منجر به فروش بیشتر محصولات داخلی شده است لذا تولیدکنندگان درصد خطای تجهیزات خود را کاهش داده اند.

مدیر عامل شرکت آرد صنعت نوین با اظهار به اینکه مهمترین اقدام این شرکت در سال گذشته عقد قرارداد صادرات به ازبکستان بوده است، گفت: در سال جاری نیز به دنبال گسترده کردن فعالیت خود در امر صادرات هستیم تا امکان صادرات به عراق، قزاقزستان، ازبکستان و ترکمنستان را داشته باشیم.

وی در پایان در خصوص چالش های تولیدکنندگان داخلی گفت: اگرچه عدم واردات منجر به رونق تولید داخل شده است اما نبود ثبات قیمت مواد اولیه کار را دشوار کرده و منجر به متضرر شدن مشتریان و تولیدکنندگان شده است که در حال حاضر تنها راهکار ما خرید و انبار کردن مواد اولیه است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا