آردبین‌المللیخودکفایی گندمشماره 72غلاتگندم

فصل تازه کنفرانس iranGrain رقم خورد

شریف نظام مافی مطرح کرد

شریف نظام مافی، مدیر اجرایی کنفرانس iranGrain در مصاحبه‌ای اختصاصی با نگاشته از مستقل شدن این کنفرانس خبر داد و گفت: خوشبختانه برگزاری دو دوره موفق کنفرانس iranGrain نشان از بلوغ حرفه‌ای این کنفرانس دارد که نیاز بازار غلات ایران به یک کنفرانس حرفه ای و مستقل را دو چندان کرده است.

وی ادامه داد: کنفرانس iranGrain اردیبشهت ماه امسال با حضور بیش از 800فعال زنجیره کامل غلات، حضور 70 مخاطب خارجی و بیش از 45 شرکت اسپانسر در هتل اسپیناس پالاس برگزار گردید. هیئت رئیسه اتاق پس از اجرای موفق دومین دوره کنفرانس ضمن تشکر از زحمات اتاق بازرگانی ایران و سوئیس به این نتیجه رسید که iranGrain در سال‌های آتی با هیئت رئیسه و تیم اجرایی فعلی و به صورت مستقل به کار خود ادامه دهد.
نظام مافی با اشاره به اینکه iranGrain زنجیره کامل فرآیند غلات را پوشش می‌دهد، گفت: تیم اجرایی iranGrain تصمیم دارد که برای هر بخش زنجیره غلات شامل جمع‌آوری، نگهداری، انبارداری، مصرف، مباحث حقوقی و تحریم و … پنل‌های تخصصی را با حضور هیئت علمی متخصص برگزار نماید.
وی در پایان ضمن اشاره به روند برگزاری کنفرانس iranGrain در ژنو گفت: iranGrain اولین کنفرانس ایرانی است که به صورت برون مرزی در خارج از ایران برگزار خواهد شد که امیدواریم اطلاعات جامعی را در اختیار تمام فعالان این صنعت قرار دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا