آردداخلیشماره 44غلاتگفتگوگفتگو با بخش خصوصیگندمنان

شرکت مرشد گوهر به عنوان واحد استاندارد جهت تامین تجهیزات کافه نان ها برگزیده شد

مدیرعامل شرکت مرشد گوهر

شرکت مرشد گوهر به عنوان واحد استاندارد جهت تامین تجهیزات کافه نان ها برگزیده شد/ رسته کافه نان به عنوان یکی از رسته های صنفی جدید که باعث ایجاد اشتغال به ویژه در نسل جوان شده است؛ چند سالی می شود که از سوی اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم و فعالان صنعت نان جهت ایجاد در سطح کشور مورد توجه گرفته است. در واقع با توجه به تغییر سبک زندگی مردم و کم بودن فرصت آنها برای تهیه غذا، فرهنگ کافه نشینی در کشورمان همانند کشورهای اروپایی و ترکیه بیش از گذشته شده است لذا نیاز به واحدهایی که نان های غنی شده با ارزش غذایی بالا مانند نان سبوس دار، چاودار، و نان جو تولید و به همراه آن نوشیدنی های گرم و سرد نیز سرو کنند بیش از پیش در کشورمان احساس می شود.

 

شرکت مرشد گوهر به عنوان واحد استاندارد جهت تامین تجهیزات کافه نان ها برگزیده شد

مرشدی، مدیر عامل شرکت مرشد گوهر در گفتگو باخبرنگار نگاشته بیان کرد: شرکت مرشد گوهر به عنوان شرکت تامین کننده تجهیزات نان در داخل کشور و صادرکننده ماشین آلات این بخش از صنف و صنعت، طی جلساتی که با اتحادیه های مربوطه با صنعت نان داشته است، توانسته واحدهای کافه نان های تهران را تجهیز کند. همچنین این شرکت در حال آماده سازی واحدی جهت آموزش فعالیت کافه نان ها در تهران است تا شاهد گسترش هر چه بیشتر این کافه نان ها در کشور باشیم.

اشتغال زایی و تامین امنیت غذایی با ایجاد کافه نان ها در سطح کشور

وی با اشاره به اینکه برای ایجاد هر کافه نان تنها یک فضای  25 متر مربعی کافی است، گفت: آنچه در گسترش کافه نان ها در سطح کشور اهمیت دارد این است که به اشتغال زایی، تهیه میان وعده و موادغذایی با هزینه های کمتر و ایجاد جاذبه های توریستی کمک می کند.

مدیر عامل شرکت مرشد گوهر در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به عقد تفاهم نامه جهت تامین تجهیزات کافه نان ها توسط شرکت مرشد گوهر، از اعتماد این صنف و صنعت رضایتمند بوده و امیدواریم که تعداد کافه نان ها در سطح کشور افزایش یافته و به ارائه محصولات سالم و باکیفیت بپردازند. همچنین کافی شاپ ها نیز امکان تغییر رسته و ورود به حوزه کافه نان ها را دارند.

خبرنگار: شیرین قنبری

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا