آردآردسازانشماره 71غلاتگزارشگندم

حفظ پل ارتباطی صنعت غلات با برگزاری کنفرانس ایران گرین

رییس هیات مدیره کنفرانس ایران گرین:

ضیائیان، رییس هیات مدیره کنفرانس ایران گرین در ابتدای کنفرانس ایران گرین به چگونگی شکل‌گیری این کنفرانس پرداخت و گفت: با توجه به این که تحریم‌ها مانع از حضور گسترده شرکت‌های ایرانی در کنفرانس‌های مختلف در سایر کشورها شده بود، اتاق بازرگانی ایران و سوئیس سه سال پیش تصمیم گرفت پل ارتباطی صنعت غلات را حفظ کند و در این خصوص به برگزاری کنفرانس ایران گرین اقدام کرد که نخستین دوره این کنفرانس در سال 98 برگزار شد.

وی یادآور شد: برنامه ما این است که سالانه یک کنفرانس کشوری و سه کنفرانس استانی برگزار کنیم. اگرچه به دلیل بحران کرونا دو سال این برنامه متوقف شد اما امسال پس از برگزاری کنفرانس ایران گرین، در سه استان( که یکی از آنها خوزستان است) نیز کنفرانس‌های استانی را برگزار خواهیم کرد.

ضیائیان با بیان این‌که خوشبختانه تاکنون استقبال از این کنفرانس قابل توجه بوده و حتی یک شرکت سوئیسی پیشنهاد برگزاری مشترک آن را به ما داده است، گفت: دلیل استقبال از کنفرانس ایران گرین این است که تحت پوشش اتاق بازرگانی ایران و سوئیس بوده و همچنین کار ما تجارتی نیست و از طریق اسپانسر، هزینه‌های آن را تأمین می‌کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد : کنفرانس iranGrain به رغم کمی و کاستی‌هایش، گامی بزرگ در مسیر شناسایی توانمندی‌های فعالان ایران در حوزه غلات است. این کنفرانس تحت پوشش اتاق ایران و سوئیس و با رعایت تمامی ضوابط و قواعد حاکم بر این اتاق برگزار شد و برای دریافت هرگونه انتقاد و پیشنهاد سازنده در جهت ارتقای خود آماده است. در پایان از زحمات آقای شریف نظام مافی و تیم جوان‌شان که با مدیریت کارآمد وی، این رویداد را به سرانجام رساندند، نهایت قدردانی را دارم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا