آردبین‌المللیتکنولوژی آردشماره 73معرفی تکنولوژی

با تکنولوژی برند Gmach بیشتر آشنا شوید

شرکت genç değirmen یکی از تأمین‌کنندگان برتر فناوری‌های آردسازی و خوراک دام و طیور ترکیه با بیش از ۴۰ سال سابقه است که ماشین‌آلات را بر اساس استانداردها و دیدگاه‌های علمی روز دنیا طراحی و می‌سازد. شرکت genç değirmen یکی از تأمین‌کنندگان برتر فناوری‌های آردسازی و خوراک دام و طیور ترکیه با بیش از ۴۰ سال سابقه است که ماشین‌آلات را بر اساس استانداردها و دیدگاه‌های علمی روز دنیا طراحی و می‌سازد.

مهندس عباسی موحد، مدیرعامل شرکت بازرگانی بهروش، نماینده رسمی برند Gmach در خصوص فعالیت این برند اظهار کرد: بر اساس سیاست شرکت genç değirmen برای فعالیت در آمریکا و کشورهای حاشیه آمریکا، دفتری در شیکاگو تأسیس شد و در حال حاضر تمام تولیدات در کشور ترکیه انجام می‌شود.

وی با اشاره به این‌که محصولات برند  Gmach از نظر تکنیک و صنعت روز با شرکت‌های بزرگ این صنعت برابری می‌کند، گفت: شرکت genç değirmen در50 کشور جهان سیستم در حال کار دارد. همچنین بازدهی کارخانه 700 تنی در قزاقستان و تأسیس کارخانه در کشورهای عربی و آفریقایی نیز بخش دیگری از فعالیت‌های این شرکت بوده است.

عباسی موحد افزود: کارخانه genç değirmen در 30 هزار متر مربع بنا شده است که برای تولید ماشین‌آلات روز از انرژی پاک بهره می‌گیرد. همچنین تمام ماشین‌آلات تولید شده در خود شرکت genç değirmen طراحی، ساخت و آماده تحویل می‌شوند.

 

ارائه خدمات پس از فروش با نیروهای برون مرزی از سوی برند  Gmach

عباسی موحد با اشاره به این‌که سیاست کاری شرکت genç değirmen تولید ماشین‌آلات قابل‌استفاده در اروپا و سایر کشورها است، گفت: برند  Gmachتلاش دارد تا محصولات خود را با قیمت‌های بهتر و معقول‌تر از دیگر برندها در بازار عرضه کند. همچنین برند  Gmachبا استفاده از نیروهای برون‌مرزی آموزش‌دیده خود تا 48 ساعت خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

این شرکت دارای دفتر ثابت در 11 کشور جهان و 128 نیروی انسانی در کارخانه است و سالانه  حدود 11 تا 12 کارخانه را راندمان می‌کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا