تکنولوژی‌های پرکاربردداخلیشماره 53کنترل کیفیتگفتگومعرفی تکنولوژی

برند PINGLE /برنامه برند PINGLE برای ساخت ماشین‌آلات هوشمند غلات چیست؟

در گفتگو با مدیرعامل گروه صنعتی اطهر:

برند PINGLE /برنامه برند PINGLE برای ساخت ماشین‌آلات هوشمند غلات چیست؟/ گروه Pingle یکی از شرکت‌های فعال در زمینه مهندسی ماشین‌آلات دانه و تولید تجهیزات می‌باشد که در سال1991 تاسیس شده است و در حال حاضر این گروه پس از 29 سال توسعه و رشد توانسته در بازار داخلی و خارجی تامین تجهیزات و ماشین‌آلات دانه سهم قابل ملاحظه‌ای را به خود اختصاص دهد. به اعتقاد مدیران این شرکت، پایداری، اعتماد به نفس، انجام کارهای عملی و نوآوری از سنگ بنای اصلی پیشرفت شرکت pingle است که توانسته برندی نام‌آشنا در صنعت غلات را از خود به جا بگذارد. همچنین پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش از امتیازات محصولات پینگل است که همواره خریدی اطمینان‌بخش را به مشتریان ارمغان می‌دهد.

برند PINGLE /برنامه برند PINGLE برای ساخت ماشین‌آلات هوشمند غلات چیست؟

مجموعه PINGLE با امید به آینده و ایجاد تحول در زنجیره فعالیت قادر است که قدرت خود را در بازار جهانی بهبود ببخشد و نام pingle را به‌عنوان برند تجاری ماشین‌آلات هوشمند غلات در جهانی معرفی نماید. نگاشته در این شماره برای آگاهی از محصولات این شرکت و برنامه‌های این شرکت برای ساخت ماشین‌آلات هوشمند غلات با مهندس نوریانی، مدیرعامل شرکت سپهرسان پویا و تنها نماینده شرکت پینگل در ایران به گفتگو پرداخته است.

165 اختراع ثبت شده، انواع محصولات تولیدی

مدیرعامل شرکت سپهرسان پویا در ابتدا در خصوص اقدامات شرکت pingle در زمینه زمینه تحقیق و توسعه فناوری اظهار کرد: این شرکت در سال‌های اخیر، از طریق افزایش سرمایه‌گذاری اقدام به تحقیق، توسعه و ادغام پرسنل فنی کرده است و در حال حاضر محصولات اصلی این شرکت شامل PLMFKA، PLMFP ، سری PLMFY  غلتک آسیاب، تصفیه‌کننده نوع جدید PLQF ، نوع جدید Plansifter مربع بالا، خط کامل پردازش ذرت بزرگ و متوسط می‌باشد​​. همچنین این شرکت در بخش کارخانه فرآوری گندم به نوآوری فنی خوبی دست یافته‌ است و PLMFY  غلتک آسیاب، دستگاه پوست‌گیری ذرت و دستگاه جنین‌سازی و دستگاه انتخاب جوانه ذرت تولیدی این شرکت در سطح بین المللی در رتبه اول کیفیت می‌باشند.

وی با بیان اینکه شرکت پینگل دارای حقوق مالکیت معنوی مستقل “Pingle” شامل 165 اختراع ثبت شده (19 اختراع ثبت اختراع ، 140 اختراع ثبت شده مدل سودمند و 6 حق ثبت اختراع جدید) می‌باشد، گفت: این شرکت درصدد است تا با افزایش سرمایه‌گذاری، تحقیق و توسعه، تقویت نوآوری در فن‌آوری، بهبود بهره وری تحقیق و توسعه  فعالیت و رقابت تجاری خود را با قدرت ادامه دهد./ برند pingle

صادرات محصولات این شرکت  به بیش از 40 کشور جهان

مهندس نوریانی در خصوص نحوه تنظیم استراتژی بازاریابی بین المللی Pingleاظهار کرد: محصولات پینگل به بیش از 40 کشور و منطقه در جهان صادر می‌شود که بیش از 50 درصد  فروش آن از خارج کشور حاصل می شود. همچنین در حال حاضر مشتریان این شرکت در بازارهای اصلی آفریقا، خاورمیانه، آسیا، آمریکای جنوبی و اروپای شرقی به دلیل آگاهی از برند و قدرت محصول Pingleدر حال افزایش هستند.

از سوی دیگر، گروه Pingle شرکت‌های فروش خود را در کشورهای هند، کنیا، برزیل و اتیوپی با هدف ادغام نمایش محصولات جدید، تأمین قطعات یدکی و سنگ‌زنی رول راه‌اندازی کرده است. در منطقه خاورمیانه نیز یک دفتر نمایندگی در ایران و یک دفتر خدمات پس از فروش در سوریه احداث کرده است و درصدد است تا 5 سال آینده به شدت تجارت در بازارهای اروپا و آمریکا را گسترش دهیم و رقابت برند Pingle را در کشورهای بزرگ و مناطق مختلف جهان تا سال 2030 ایجاد کند.

آغاز رقابت آسیاب غلتکی اتوماتیک  با سایر برندها

وی در خصوص چشم انداز و برنامه‌های  Pingle اظهار کرد: این گروه در تلاش است تا از نظر فناوری، تقویت نوآوری، تحقیق و توسعه و بهبود قدرت فناوری محصول، رقابت اصلی خود را از جنبه های آسیاب غلتکی اتوماتیک، کارخانه پردازش هوشمند و تجهیزات بسته‌بندی هوشمند به اجرا درآورد.

نوریانی ادامه داد: گروه Pingle  قصد دارد تا با ایجاد دفاتر نمایندگی و شرکت‌های فروش بیشتر، علاوه بر تقویت ریشه خود در بازارهای بین‌المللی، بهبود و ادغام سهم بازار خود را ادامه دهد تا در فاصله زمانی 3 تا 5 سال برای ورود به بازارهای اروپا و آمریکا آمادگی کافی را کسب نماید./ برند

 

ترسیم آینده‌ای مشهور به قدمت یک قرن برای برند PINGLE

به گفته نوریانی آغاز فعالیت گروه pingleبا یک کارگاه تعمیر دستگاه آرد آغاز شد و با پایداری در مسیر اهداف خود در حال حاضر به یکی از شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات پردازش غلات در سطح بین‌المللی تبدیل شده است.کارکنان Pingle با اعتقاد و اطمینان به قدرت و کار تیمی خود برای این شرکت آینده‌ای مشهور به قدمت یک قرن را ترسیم کرده‌اند و برای تحقق این هدف، به صورت مستمر تلاش و فعالیت می‌کنند. از سوی دیگر کارکنان پینگل با ویژگی بارز عمل‌گرایی و تبحرگرایی خود، مهارت ویژه‌ای را در رفع مشکلات دارند و همواره در تلاش هستند تا از دانش و مهارت فنی جهانی در حوزه فعالیت خود پیشی یگیرند./ برند pingle

وی با بیان اینکه کارمندان pingle با تمرکز بر آینده، از روند توسعه اجتماعی و اقتصادی و توسعه صنعت بینش دارند، گفت: آنان از طریق نوآوری مفهومی به طور مداوم عملکرد و توانایی مدیریت شرکت‌ها را بهبود می‌بخشند و با تفکرات نوآوری خود در بخش محصول و خدمات، مسیر توسعه شرکت را هموار ساخته و با ایده‌های جدید و بکر خود صنعت غلات را به سوی رشد هدایت می‌کنند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا