89آردغلاتگزارشگندم

آشنایی با شرکت Linart ترکیه

Linart طیف گسترده ای از فناوری ها را در زمینه تامین قطعات یدکی صنعتی ارائه می دهد. محصولاتی که این شرکت ارائه می کند، در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، انرژی، دفاع و تولید استفاده می شود. محصولات Linart به طور کلی از نظر دوام، عملکرد بالا و کیفیت عالی با نمونه های مشابه متمایز هستند. در این راستا به گفتگو با مهندس معمر، مدیرعامل شرکت Linart پرداخته ایم که در ادامه به سوالات خبرنگار نگاشته پاسخ داده اند.

چه مواردی فناوری Linart را منحصر به فرد و متفاوت از سایر فناوری های مشابه در بازار می کند؟

فناوری Linart از نظر نوآوری، تعالی و قابلیت سفارشی سازی بی نظیر است. محصولات این شرکت از سوی برندهای معتبر در سراسر جهان ترجیح داده می شود. بخش آسیاب، اکثر این موارد را پوشش می دهد. می توانید جزئیات را در وب سایت شرکت ما بررسی کنید.

فناوری Linart به دلیل استفاده در صنایع خاص و حل چالش های ویژه در سطح فناوری ها مشهور است. لطفا این نکات را توضیح دهید؟

فناوری شرکت Linart برای افزایش کارایی، کاهش هزینه ها و افزایش دوام در فرآیندهای صنعتی طراحی شده است. در همه بخش ها، محصولات Linart برجسته هستند و راه حل های موثری برای چالش های خاص ارائه می دهند.

چه سطحی از خدمات پس از فروش، پشتیبانی و گارانتی محصولات Linart را می توانید به مشتریان ارائه دهید؟

شرکت Linart خدمات پس از فروش جامعی را برای به حداکثر رساندن رضایت مشتری ارائه می دهد. ما دوام و عملکرد طولانی مدت در محصولات خود را تضمین می کنیم. علاوه بر این، با ارائه خدمات پشتیبانی فنی و تعمیر و نگهداری به مشتریان خود، همکاری مستمر را تضمین می کنیم.

تامین قطعات به ایران می تواند چالش برانگیز باشد. مهم‌ترین چالشی که با خریداران و شرکت های ایرانی برای تامین قطعات از خود دارید چیست و تاکنون چگونه آن را حل کرده اید؟

بزرگترین چالشی که در تامین قطعات به ایران با آن مواجه بوده ایم، ترخیص کالا از گمرک و پیچیدگی های لجستیکی بوده است. با این حال، برای غلبه بر این چالش‌ها، همکاری‌های قوی با شرکای محلی ایجاد کرده‌ایم و راه‌حل‌های لجستیکی ویژه را توسعه داده‌ایم. به این ترتیب ما به مشتریان خود فرآیند عرضه هموار را ارائه می دهیم.

در پایان می خواهیم بدانیم بازار ایران را چگونه ارزیابی می کنید و آیا برنامه ای برای گسترش فعالیت خود در بازار ایران دارید؟

وقتی بازار ایران را ارزیابی می کنیم، شاهد پتانسیل بالایی هستیم. ما در حال حاضر یک پایگاه مشتری قوی در ایران داریم و در حال ارزیابی پتانسیل رشد آینده آن هستیم. حضور بیشتر در بازار ایران و ارائه خدمات بهتر به مشتریان از جمله برنامه های توسعه ماست.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا