آردتکنولوژی آردداخلیشماره 68غلاتمعرفی تکنولوژی

با خدمات و کیفیت تجهیزات شرکت آورتین بیشتر آشنا شوید

شرکت آورتین نزدیک به 30 سال است که در کار طراحی و ساخت ماشین‌آلات کارخانه‌های آردسازی، سیلوهای نگهداری گندم و غلات، کارخانه‌های خوراک دام و طیور، بخش بوجاری، جوانه‌زنی مالت‌سازی، بوجاری خط گلوکز و نشاسته و دیگر صنایع مشابه فعالیت دارد که به‌این ترتیب، بخش قابل توجهی از نیازهای این صنایع را تأمین و بی نیاز از واردات کرده است.

در این خصوص با مدیرعامل شرکت آورتین و برخی مشتریان این مجموعه گفت‌وگو کرده‌ایم تا درباره نحوه ارائه خدمات این شرکت و کیفیت ماشین‌آلات آن، بیشتر آشنا شویم.

رئیس هیئت مدیره  شرکت آورتین:

تجهیزات آورتین، بومی‌سازی و متناسب با هر کارخانه طراحی می‌شود

میرعشقی، رئیس هیئت مدیره شرکت آورتین در ابتدا تصریح کرد: دامنه خدمات ارائه شده به مشتریان، بسیار گسترده است، اما به گواه آنها علاوه بر طراحی و ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات موردنیاز، بیشترین سرویس و خدمات ما در حوزه مشاوره و آگاهی بخشیدن به چگونگی اجرا و مسائل مربوطه به صنعت  موردنظر آنها است و همواره می‌کوشیم اطلاعات و تجارب خود را به‌ویژه به مشتریانی که به‌تازگی وارد عرصه فعالیت صنعت می‌شوند؛ به رایگان در اختیارشان قرار دهیم؛ حتی اگر با این مشاوره‌ها پس از شفاف‌سازی شرایط خصوصی مرتبط با پروژه و آشنایی مشتری با چالش‌های نهفته در روند سرمایه‌گذاری، شاهد انصراف وی از اجرای پروژه باشیم.

وی در ادامه درباره ویژگی‌های منحصربه‌فرد تولیدات این شرکت گفت: محصولات و مصنوعات شرکت آورتین علاوه بر ویژگی‌های کاربردی و برخورداری از کیفیت مطلوب، به نوعی با توجه به شرایط اقلیمی یا مشکلات اپراتوری و بهره‌برداری، بومی‌سازی می‌شوند و طراحی آنها متناسب با میزان توانایی‌های فنی و فرهنگی بهره‌بردار به‌ویژه در مناطقی که دسترسی به خدمات فنی محدود است، صورت می‌گیرد.

 

معرفی سه نوع از خدمات ویژه شرکت آورتین

رئیس هیئت مدیره شرکت آورتین با بیان این که خدمات پس از فروش شرکت آورتین به گونه‌ای است که  12 تا 18 ماه گارانتی تولیدات را دربرمی‌گیرد و ده سال پشتیبانی فنی و تدارکاتی نیز به همراه دارد، گفت: بدون اغراق بیشتر تولیدات شرکت آورتین از حداکثر استانداردهای تعریف شده برخوردار است و اغلب رضایت مشتری را در پی داشته است، برای نمونه سه مورد از تولیدات آورتین که در نوع خود بسیار با اهمیت است و از نظر کیفیت و قیمت با انواع مشابه خارجی قابل رقابت است، در ادامه معرفی می‌شود:

الف بخش صنایع آردسازی:

الک‌های فلزی این شرکت از سال 1375 در کارخانه‌های آردسازی کشور در حال کار بوده و تاکنون هیچ‌گونه شکستگی در سازه‌ی آنها به وجود نیامده است.

الک‌های کنترل فلزی ، دو و چهار کاناله و الک‌های فلزی جامبو، شش و هشت کاناله این شرکت که نقش بسیار تعیین‌کننده و غیرقابل جایگرینی در صنعت آرد دارند و حتی می توان ادعا کرد نه تنها با نمونه ترک آن قابل مقایسه، بلکه به دلیل بازدهی بالا و استحکام،  از بخش عمده ای ازمحصولات شرکت‌های ترک، مرغوب‌تر  و به دلیل ارزش‌افزوده حاصل از دستمزد و انرژی ارزان‌تر دارای  قیمت  کمتر از مشابه آن می باشد و علاوه بر آن، خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی نیز برای مشتری، بیشتر در دسترس است.

ب بخش سیلوهای نگهداری غلات:

در این بخش می‌توان با اطمینان  از سوئیپ اوگر یا ماشین جاروی کف سیلوهای کف صاف (flat ) که از کارایی و استحکام و بازدهی بسیار خوبی برخوردار است، نام برد. مستقل بودن نیروی محرکه حرکت دورانی در نوع خود، قابل توجه و این دستگاه علاوه بر این که بازدهی مطلوبی دارد؛ از لحاظ قیمت نیز با نوع اروپایی آن کاملاً قابل مقایسه و به‌مراتب ارزان‌تر است.

ج در بخش ماشین آلات خوراک دام و طیور:

نیز می‌توان به ماشین‌آلات آسیاب و میکسر با ظرفیت  بالا اشاره کرد که از طراحی، ساخت و عملکرد بسیار مطلوبی برخوردار است و از جهت کیفیت و قیمت با انواع ترک و چینی آن کاملا‌ ً قابل رقابت است.

مدیرعامل شرکت شهد زاگرس جهان بین:

نوآوری و ابداع تجهیزات جدید از ویژگی‌های منحصربه‌فرد مجموعه آورتین است

رستمی، مدیرعامل شرکت شهدزاگرس جهان‌بین در گفت‌وگو با خبرنگار نگاشته، به معرفی شرکت آورتین پرداخت و بیان کرد: مجموعه ما از سال 87 همکاری خود را با شرکت آورتین آغاز کرده و تاکنون تجهیزات انتقال جو و گندم، بالابرها، چین کانوایرهای شارژ ودشارژ سیلو، فن‌ها و سایر ماشین آلات مورد نیاز خود را از این شرکت خریداری کرده‌ است.

وی اظهار کرد: شرکت آورتین از نظر مهندسی قوی بوده و دارای مدیران سالم و باانصاف در کار است که این موضوع سبب شده است به مشتریان خود اهمیت دهند و دستگاه‌ها را با ویژگی‌های درخواستی آنها طراحی و تولید کنند. در واقع در شرایطی که بسیاری از شرکت‌ها در جهت تولید تجهیزات جدید تلاشی نمی‌کنند و فقط خدمات روتین خود را ارائه می‌دهند؛ شرکت آورتین دنبال ایده‌های نو و مبتکرانه است.

رستمی در پایان با اشاره به این که خدمات پس از فروش و نحوه ارسال قطعات یدکی این شرکت نیز مناسب است، گفت: نصب و راه اندازی دستگاه‌های تولیدی شرکت آورتین بسیار راحت و بدون مشکل صورت می‌گیرد و این موضوع، ریسک مشتریان را کاهش می‌دهد.

 

مدیر عامل کارخانه آرد اهواز:

تجهیزات شرکت آورتین در میان تولیدات داخلی، کیفیت مناسبی دارد

شمال زاده، مدیر عامل کارخانه آرد اهواز در ادامه این گزارش بیان کرد: همکاری ما با شرکت آورتین از سال 65 آغاز شد و بخش عمده تجهیزات داخلی نخستین کارخانه‌ی این مجموعه نیز با خدمات شرکت آورتین تجهیز شده است.

وی یادآور شد: تاکنون قطعات یدکی، توری‌های بوجاری، دستگاه‌های بوجاری و بخش الکترونیکی کارخانه ما را شرکت آورتین تأمین کرده است.

شمال‌زاده اظهار کرد: کیفیت تجهیزات شرکت آورتین در مقایسه با دیگر ماشین‌آلات تولید داخل مناسب بوده است و پیش از ارسال، از نظر کیفیت موردبررسی دقیق قرار می‌گیرد و حتی اگر ما در بخش قطعات یدکی با مشکلی مواجه شویم، آن را عودت می‌دهیم و شرکت آورتین پس از تعمیر، دوباره آن را برای ما ارسال می‌کند.

.

مدیر کارخانه آرد خوشه‌طلایی کرج:

متعهد بودن به کیفیت کالای مورد سفارش، از نکات مثبت خدمات آورتین است

امیر نجات، مدیر کارخانه آرد خوشه‌طلایی کرج تصریح کرد: با توجه به کیفیت بالا و بازدهی خوب فیلترهای فشار بالای شرکت آورتین در واحد بوجاری و انتقال گندم، از چندین دستگاه این شرکت که مربوط به  سال‌های ساخت 1398 تا 1400 است، بهره برده‌ایم. الک کنترل کیسه‌گیری، بارریز، فن پنوماتیک نیز از دیگر تجهیزاتی هستند که از این شرکت تهیه شده است.

وی افزود: در  این دستگاه‌ها هرگز به ایراد ساختاری که به بروز اختلال در روند کار منجر شود، برنخورده‌ایم و شرکت آورتین همواره پشتیبانی‌های لازم فنی در ارتباط با تأمین قطعات و تعمیرات احتمالی را انجام داده است.

مدیر کارخانه آرد خوشه طلایی کرج گفت: مهم‌ترین شاخصه این واحد تولیدی، بهره‌گیری از دانش فنی در کنار تجربه‌ی کاری ارزشمند در حوزه ساخت ماشین‌آلات و بهبود مستمر در ارتباط نزدیک با مصرف‌کننده است. رعایت تمامی اصول حرفه‌ای شرکت تولیدی اعم از متعهدبودن در قبال کیفیت کالای مورد سفارش، زمان تحویل و خدمات پس از فروش در ارتباط کاری با این شرکت، به‌خوبی مشهود است و تمامی این موارد به نظر بنده برای همکاری با هر شرکتی، نه تنها کافی بلکه ایده‌آل است.

 

مدیرعامل کارخانه آرد سپیدکوه دورود:

ابتکار و نظارت مستمر از مزایای خدمات شرکت آورتین است

صاحب‌زمانی، مدیرعامل کارخانه آرد سپیدکوه دورود بیان کرد: خرید و نصب بخشی از قسمت بوجاری و آسیاب شرکت آرد سپیدکوه از سوی شرکت آورتین انجام شده و تقریباً از سال 1385 تاکنون در تمامی زمینه‌های مرتبط با تولید آرد و نگهداری گندم با شرکت مذکور همکاری داریم.

به گفته وی، حُسن خلق، تعهد، ابتکار و نوآوری، نظارت مستمر، احساس مسئولیت و حضور فیزیکی مدیریت شرکت در پروژه‌ها ، تعامل با مشتریان در پرداخت وجه از ویژگی‌های منحصربه‌فرد شرکت آورتین است.

صاحب‌زمانی با اشاره به این که مشاهده تولیدات و نحوه کارکرد و رضایت مشتریان قبلی از شرکت آورتین موجب انعقاد قرارداد با این شرکت شد، گفت: یکی از دلایل انتخاب ما درخصوص شرکت آورتین، کیفیت ماشین‌آلات تولیدی آنها بوده و اصولاً شرکت آورتین به عنوان برندی معروف و معتبر و مورد اطمینان، دست‌کم در سطح کشور مطرح است و بالطبع رضایت کامل حاصل شده است.

شرکت اورتین چه تعهداتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

وی یادآور شد: این شرکت تمام تعهدات ذکرشده در قرارداد ساخت و نصب ماشین‌آلات و همچنین خدمات پس از فروش را به نحو احسن و کامل انجام می‌دهد. از سویی با توجه به شرایط مکانیکی ماشین‌آلات، استهلاک جزو ذات دستگاه بوده اما از لحاظ ارائه خدمات و رفع اشکال، کوچک‌ترین نگرانی در این خصوص از سوی این شرکت وجود ندارد.

صاحب‌زمانی در پایان افزود: از آنجا که درجهت توسعه فناوری، زمانی برای آزمون و خطا وجود ندارد؛ شرکت آرد سپیدکوه دورود، به استفاده از  تجربیات دیگران و شرکت آورتین، اهمیت زیادی قائل است؛ بنابراین به بیشتر کارخانه‌های آرد و نهادهای دولتی که به ماشین‌آلات نیاز دارند؛ شرکت آورتین را معرفی می‌کند. اصولاً همه افراد و شرکت‌ها برای حفظ منافع خود به تمامی قراردادهای منعقد شده دقت دارند ودر این خصوص از راهنمایی مشاوران نیز بهره می‌برند.

 

مدیرعامل کارخانه آرد هرند:

کیفیت بالا و قیمت مناسب، خدمات شرکت آورتین را منحصربه‌فرد کرده است

هرندی، مدیرعامل کارخانه آرد هرند بیان کرد: مدیریت شرکت آورتین علاوه بر تأمین‌  ماشین‌آلات کارخانه‌های آرد، مشاوری ارزنده و کارشناسی زبده، در تمام امور کارخانه‌های آرد بوده و همواره از دانش خود، مجموعه آرد هرند را بهره‌مند ساخته است.

وی گفت: شرکت آرد هرند ماشین‌آلاتی مانند الک، الک کنترل سیلوهای ذخیره‌سازی آرد و سبوس و تمام تجهیزات نقل و انتقال گندم و آرد مانند الواتورها، کانوایرها، بارریزها، آسیاب چکشی و بسیاری دیگر از ماشین‌آلات خود را از شرکت آورتین تأمین کرده است.

هرندی با اشاره به این که از ویژگی‌های ممتاز شرکت آورتین، خدمات پس از فروش ارزنده‌ی آن است که این کار سبب کاهش استهلاک و افزایش عمر مفید ماشین‌آلات شده است، گفت: وجود مهندسان خبره در بخش مهندسی و  R&D شرکت آورتین و تأمین مواد اولیه از بهترین برندهای معتبر دنیا موجب شده است تمام ماشین‌آلات از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از لحاظ قیمت نیز نسبت به شرکت‌های خارجی مقرون‌به‌صرفه باشد.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا