بین‌المللیتازه‌های کشورهاشماره 31

آمریکا در تلاش برای فروش سویا به صورت کانتینری

کشاورزان آمریکا سویای بیشتری نسبت به ذرت کاشته‏ اند

آمریکا در تلاش برای فروش سویا به صورت کانتینری! برای اولین بار در 35 سال گذشته، کشاورزان آمریکایی سویای بیشتری نسبت به ذرت کاشته‏ اند. اما به دلیل جنگ تجاری بین آمریکاو چین که منجر به وضع مالیات 25 درصد بر روی سویای وارداتی ازآمریکاتوسط چین شد، خریداران چینی به دنبال گزینه‏ های دیگری برای خرید سویای خود هستند و همین موضوع کشاورزان آمریکایی را مجبور به ذخیره سویای خود کرده است.

راهیابی به بازارهای آسیا-پاسیفیک و اروپا

در برداشت پاییزه سویا آمریکایی، انتظار می‏رود که میزان برداشت، رکوردی در زمینه تولید سویا برای این کشور به شمار آید. راه حلی که کارشناسان برای فروش سویای آمریکایی پیشنهاد می‏کنند، فروش آن به صورت کانتینری است. فروش کانتینری به فروشندگان آمریکایی اجازه راهیابی به بازارهای آسیا-پاسیفیک و اروپا را خواهد داد. علاوه بر این، این شیوه برای مشتریانی که در حجم پایین‏تر خرید می‏کنند بسیار مناسب‏تر است.

بازار جهانی حمل و نقل توسط کانتینر با افزایشی 5 درصدی روبرو خواهد شد

فروش به صورت کانتینری برای فروشندگان کوچک و تعاونی‏ ها نیز به صرفه ‏تر است و باعث افزایش مشتریان آن‏ها خواهد شد. در واقع تا سال 2019، بازار جهانی حمل و نقل توسط کانتینر با افزایشی 5 درصدی روبرو خواهد شد و فروشندگان سویای آمریکایی نیز باید جزئی از این روند باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا