74آردتکنولوژی آردداخلیمعرفی تکنولوژی

وجه تمایز تولیدات شرکت صنعت ماشین

مدیرعامل شرکت صنعت ماشین مطرح کرد

شرکت صنعت ماشین یکی از واحدهای تولیدی فعال در زمینه ساخت انواع ماشین‌آلات کارخانه‌های آرد، دام، سنگ و شیار، تمام غلتک‌های والس است. نگاشته برای اطلاع از ویژگی‌ها و تولیدات این مجموعه با مهندس محرابیان، مدیرعامل شرکت گفت‌وگویی کرده است.

به گفته مهندس محراب یحیی‌زاده، پدر ایشان سال 1368 وارد صنعت آرد شده و در ابتدا به کار تراشکاری مشغول شدند. از سال 74 به حوزه ماشین‌‌سازی، بوجاری و الک کنترل قدم نهادند و تولید در این حوزه  را آغاز کردند.

وی ادامه داد: سال 81 کارخانه صنعت ماشین در چهاردانگه تأسیس شد و این مجموعه به ارائه خدمات ماشین‌سازی و تراشکاری پرداخت.

مجموعه صنعت ماشین با 60 درصد کارخانه‌های آرد کشور همچون آرد منصوبیان، آرد خوشه یزد، آرد گنبد، آرد کلاله مازندران، آرد کلاله، آرد میهن، آرد رستمی و… همکاری داشته است. همچنین به کشورهای همسایه مانند افغانستان نیز صادرات ماشین‌آلات دارد.

از سوی دیگر، در بحث شیارزنی نیز دستگاه ما تک‌رنده کار می‌کند که عملکردی بسیار دقیق و مرتب دارد. علاوه بر این، قیمت محصولات ما نسبت به تمام کسانی که کار شیار و سنگ را انجام می‌دهند، مناسب‌تر است و خدمات با کیفیت تری را نیز ارائه می‌دهیم.

وی افزود: تمام دستگاه‌های صنعت ماشین وارداتی از کشور کره  است که درصد خطای آن صفر است. همچنین همزن‌های سریع و مارپیچ‌های استیل برخوردار از استاندارد 304 و 316 وزارت بهداشت است.

یحیی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه‌های به کار رفته در شرکت صنعت ماشین قابلیت انجام ظریف‌ترین کارها را دارد و تاکنون هیچ کدام از تولیدات این شرکت برگشت نخورده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا