بین‌المللیشماره 81گفتگوگفتگوی ویژهگندم

نگاهی به برنامه‌های متنوع کنفرانس iranGrain برای سال آینده

ایران‌گرین، گردهمایی بین‌المللی تخصصی صنعت غلات قرار است سال آینده نسبت به دوره‌های پیشین خود متفاوت برگزار شود و رویکرد متنوع‌تری را دنبال کند. به همین منظور با امین محمدی‌گل، مدیر برنامه‌ریزی کنفرانس ایران‌گرین برای آگاهی از جزئیات این دوره از کنفرانس به گفت‌وگو نشستیم.

کنفرانس ایران‌گرین در سال آتی دو رویداد پیش رو دارد که رویداد اول آن اردیبشهت‌ماه و در کشور سوئیس – ژنو همزمان و موازی با کنفرانس بین‌المللی GrainCom   2023(14_15May) برگزار می‌شود و در تاریخ 26 – 27 تیرماه نیز به استقبال سومین دوره ایران‌گرین در ایران- تهران می‌رود.

به گفته محمدی‌گل، تمام شرکت‌ها و فعالان صنعت غلات شامل کارخانه‌های آرد، دانه‌های روغنی، خوراک دام وطیور، شرکت‌های تجهیزات و ماشین‌آلات، تریدرهای فعال صنعت غلات، شرکت‌های کشتیرانی و بازرسی می‌توانند حامی مالی کنفرانس شوند. همچنین این امکان فراهم است که علاقه‌مندان فارغ از اسپانسری، از فضای علمی کنفرانس استفاده کنند.

 

وی درباره محتوای برنامه‌های کنفرانس ایران‌گرین اظهار کرد: هیئت علمی کنفرانس ایران‌گرین با مدیریت دکتر یزدجردی، پنل‌ها و محتوای این همایش را بررسی و درباره آن‌ها و برای انتخاب مقالات برگزیده، تصمیم‌گیری می‌کنند.

در حال حاضر نیز هیئت علمی کنفرانس در حال بررسی پنل‌های نوآوری و تکنولوژی، گندم، آرد و صنایع وابسته، بنادر و لجستیک، خوراک دام و طیور، دانه‌های روغنی، دریای خزر (روسیه و قزاقستان)، دریای سیاه ( ترکیه، رومانی و اروپای شرقی، بانکی و حقوقی و واردات و صادرات هستند.

محمدی‌گل درباره اختصاص مزایا به شرکت‌های اسپانسر گفت: کنفرانس ایران‌گرین برای شرکت‌های اسپانسر مزایایی را در قالب 3 پکیج پیش‌بینی کرده است و این بسته‌ها که شامل ابزارهای تبلیغاتی است با توجه به نیاز شرکت‌ها ارائه می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به تغییر مکان برگزاری کنفرانس ایران‌گرین گفت: با توجه به مشکلات ازدحام جمعیت، سر و صدا و عدم تمرکز شرکت‌کنندگان و … تیم اجرایی کنفرانس تصمیم گرفت، مکان برگزاری را به مجموعه تخصصی «همایش بین‌المللی رایزن‌» – آجودانیه منتقل کند تا مشکلات مرتفع شود.

گفتنی است؛ کنفرانس در سه سالن مجزا ویژه پنل‌ها و سخنرانی‌ها و برندینگ و تبلیغات برگزار می‌شود.

15 اردیبهشت؛ آخرین مهلت جذب حامی مالی برای کنفرانس ایران‌گرین

مدیر برنامه‌ریزی این گردهمایی افزود: آخرین مهلت جذب حامی مالی تا 15 اردیبهشت ماه است. همچنین علاقه‌مندان جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه کنفرانس ایران گرین با شماره 02122691391  تماس بگیرند.

محمدی‌گل خاطرنشان کرد: کنفرانس ایران‌گرین در جهت تشکر و قدردانی از حامیان و همراهان همیشگی خود، مزایا و امتیازاتی را برای آنان در نظر گرفته است تا بتواند فعالان صنعت غلات را پیوسته دور هم جمع کند.

 

فاطمه بغدادی

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا