آردداخلیشماره 70گندمگوناگون

نوآورانه شرکت نوو نورد دارو از فعالان صنعت غلات در کنفرانس iranGrain

شرکت نوونورد دارو بیش از سی سال است که به صورت تخصصی در زمینه آنزیم‌های صنعتی فعالیت می‌کند. دکتر محمدعلی میرزایی این شرکت را به عنوان نماینده انحصاری شرکت Novozymes A/S دانمارک، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آنزیم در دنیا تأسیس کرد و سپس آن را به نسل جوان‌تر با مدیر عاملی دخترش خانم پریسا میرزایی انتقال داد. این شرکت امروز، با بهره بردن از نیروهای متخصص و فنی در داخل و خارج ایران و ارائه خدمات و راهکارهای آنزیمی در صنایع مختلف غذایی اعم از آرد، نان و بهبود دهنده‌ها، نشاسته و شیرین‌کننده‌ها و … در ایران به عنوان مرجعی تخصصی در زمینه آنزیم شناخته می‌شود.

از دیگر فعالیت‌های شرکت نوونورد دارو، تأمین داروهای سیستم مرکزی اعصاب و مواد اولیه صنایع مختلف است. این مجموعه با انتشار فصلنامه میکروسکوپ نیز در تلاش است اطلاعات مورد نیاز صنایع را در اختیار آنها قرار دهد و بستری مناسب برای گفته‌ها، ناگفته‌ها و مشکلات صاحبان صنایع فراهم کند.

در ادامه ارزیابی خانم پریسا میرزایی، مدیرعامل شرکت نوونورد دارو درباره کنفرانس iranGrain را می‌خوانید:

به منظور پایداری و بقای هر صنعت، ضروری است بازیگران آن که تک تک ما هستیم، نقش خود را به‌درستی ایفا کنیم. همه ما باید خود را در برابر چالش‌های صنعت خود مسئول بدانیم و برای برطرف کردن آن‌ها و پیشرفت صنعت خود تلاش کنیم.

 

اما برای شناخت هرچه بهتر نقش خود در صنعت، نیاز به آگاهی داریم تا بتوانیم در جهت آن گام برداریم، این آگاهی می‌تواند با ارتباط مؤثر حاصل شود. ایجاد و توسعه این ارتباط نیز به بستر مناسبی نیاز دارد که تا به امروز بسیاری برای ایجاد آن تلاش کرده و دستاوردهای ارزشمندی داشته‌اند.

برگزاری چنین گردهمایی‌هایی نیز در جهت ایجاد همان ارتباط مورد نیاز در صنعت است و قطعاً می‌تواند مؤثر باشد. در واقع زمانی صنعت به رشد می‌رسد که تمامی افراد آن صنعت، خود را در برابر مسائل آن مسئول بدانند و برای حل مشکلات و ارتقای آن قدم بردارند.

 

ابتکار عمل شرکت نوونورد دارو برای برقراری ارتباط میان فعالان صنعت غلات با طراحی اپلیکیشین

شرکت نوونورددارو نیز با آگاهی از اهمیت ارتباط موثر در صنعت، بستری را فراهم کرده تا از آن طریق، فعالان صنایع از جمله صنعت مهم و تأثیرگذار غلات، آرد و نان بتوانند به طور مؤثر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، چالش‌ها، دستاوردها و اطلاعات کاربردی خود را به اشتراک بگذارند و برای پیشرفت صنعت خود به گفت‌وگو و پرسش و پاسخ بپردازند.

این بستر با شکل‌گیری فصلنامه میکروسکوپ آغاز شد و با طراحی و اجرای یک اپلیکیشن تخصصی ادامه یافته است.

در این کنفرانس که خود با هدف ایجاد این ارتباط شکل گرفته است، برآنیم تا فعالان صنعت غلات، آرد و نان را فراخوانیم تا در ایجاد یک شبکه ارتباطی مؤثر و کارآمد همکاری کنند تا در کنار یکدیگر بتوانیم برای پیشرفت صنعت قدم برداریم.

تمامی شرکت‌کنندگان در این کنفرانس به عنوان فعالان صنعت با نقش‌های مختلفی که ایفا می‌کنند، مخاطبان ما هستند، زیرا این شبکه ارتباطی که در قالب یک اپلیکیشن ایجاد شده، با حضور تک تک این افراد معنا پیدا می‌کند و هر فرد با نقشی کوچک اما حضوری فعال می‌تواند سهم مهم  و مؤثری داشته باشد.

بنابراین تمامی صاحبان صنایع، تأمین‌کنندگان مواد اولیه، دستگاه آلات و دیگر خدمات چه داخلی و چه خارجی، نیروهای متخصص، نیروهای جویای کار و … همگی می‌توانند با فعالیت در این شبکه گامی در راه پیشرفت صنعت بردارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا