آردتکنولوژی آردشماره 70معرفی تکنولوژی

والس‌ جدید pingle با تکنولوژی خاص در کنفرانس iranGrain

مدیرعامل شرکت سپهرسان پویا مطرح کرد

والس‌ جدید pingle/ شرکت pingle چین با سرمایه‌گذاری عظیم و حمایت‌های دولتی، ساختار متحول شده‌ای را در صنعت آردسازی ایجاد کرده است. این شرکت پس از سال‌ها تلاش و ممارست در طراحی، مهدسی خط تولید آرد، بهبود و ارتقای فناوری برتر خود توانسته است امروز خود را به ‌عنوان یک برند جهانی صنعت آردسازی معرفی کند. شرکت سپهرسان پویا نیز در حال حاضر 10 سال است که نمایندگی پینگل در ایران را بر عهده دارد.

مهندس نوریانی، مدیرعامل شرکت سپهرسان پویا در گفت‌وگو با خبرنگار نگاشته در خصوص اهمیت برگزاری کنفرانس iranGrain گفت: برخورد تکنولوژی‌های نوین با یکدیگر، آشنایی با دنیای آینده برای پیشرفت بیشتر در تکنولوژی غلات و صنایع جانبی یکی از دستاوردهای مهم این کنفرانس است که فعالان این بازار می‌توانند از نظر تجاری، علمی و فنی با یکدیگر تبادل نظر داشته باشند.

وی ادامه داد: تبادل نظر فعلان صنعت در کنفرانس موجب بهره‌وری بیشتر در حوزه پیشرفت ماشین‌آلات و تکنولوژی و دانش صنعت غلات و حوزه‌های کاشت و برداشت می‌شود.

مزیت خاص والس پینگل

نوریانی در خصوص برنامه شرکت پینگل برای حضور در کنفرانس iranGrain گفت: برند پینگل برنامه‌ای برای معرفی کاهش طبقات آردسازی با استفاده از یک تکنولوژی خاص و ارائه یک والس که اکتروموتور در داخل آن تعبیه شده است در کنفرانس حضور خواهد یافت. یکی از مزایای این والس کاهش هزینه‌های کارخانجات آرد می‌باشد. همچنین برند پینگل برای حضور بهتر و موثر تر در کنفرانس اسپانسری بخش الماس را انتخاب کرده است.

 

 

 

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا