آردتکنولوژی آردداخلیشماره 58غلاتگندممعرفی تکنولوژی

طرح رطوبت‌سنج‌های آنلاین (برخط) به زودی اجرا می گردد

مدیرعامل شرکت پویان صنعت

هلدینگ پوفاکو از مجموعه شرکت‌های پویان صنعت، طرح آفرین، آردیوار و شرکت جدید دانش‌بنیان برسام سنجش تشکیل‌شده است که این مجموعه در سال 99 با همکاری پارک علم و فناوری که زیر نهاد ریاست جمهوری است؛ موفق به اجرای چند طرح پژوهشی درباره رطوبت‌سنج‌های آنلاین (برخط) شده است که با نصب یک نرم‌افزار بر گوشی تلفن همراه، این امکان را فراهم کرده است که اطلاعات آرد تولیدی ازنظر کیفیت به‌صورت آنلاین به مدیرعامل یا مدیران ارشد و مدیران تولید سازمان منتقل شود.

دکتر عبد محمودی، مدیرعامل شرکت پویان صنعت با ذکر مطلب فوق در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: این پروژه از طریق شرکت برسام سنجش اجرا شده است و خروجی نهایی آن تا چند ماه دیگر به بازار عرضه خواهد شد.

طرح رطوبت‌سنج‌های آنلاین (برخط) به زودی اجرا می گردد

 

وی با اشاره به اینکه در سالی که گذشت، شرکت پویان صنعت موفق به اجرای بیش از 50 پروژه در سطح ایران و آسیای میانه شد، گفت: شرکت پویان صنعت به عنوان زیرمجموعه هلدینگ پوفاکو در زمینه مشاوره دیاگرام و بهینه‌سازی دیاگرام کارخانه‌های آردسازی و شرکت طرح آفرین نیز به‌عنوان تأمین‌کننده قطعات یدکی، برای کارخانه‌های آردسازی فعالیت می‌کنند./ رطوبت‌سنج‌های آنلاین

دکتر محمودی در ادامه به همکاری این­ شرکت با کشور­های اروپایی در راستای تامین قطعات یدکی پرداخت و عنوان کرد: بخشی از قطعات یدکی این شرکت در کارگاه‌ها تولید و بخش زیادی نیز از ترکیه وارد می‌شود. در واقع این شرکت در دوران تحریم‌ها طی سال 99 سعی کرده تا حد امکان قطعات کارخانه‌های بولری را نیز از اروپا تأمین کند.

یکی دیگر از زیرمجموعه‌های هولدینگ پوفاکو، آردیوار است

مدیرعامل شرکت پویان صنعت یادآور شد: یکی دیگر از زیرمجموعه‌های هولدینگ پوفاکو، آردیوار است که زمینه فعالیت آن تأمین دستگاه‌های کارکرده کارخانجات آردسازی است. به عبارتی، دستگاه‌های دست‌دوم در کانال آردیوار خرید و فروش می‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر این موارد در زمینه تجهیز لوازم آزمایشگاهی، نمایندگی شرکت اکین ترکیه در ایران را داریم که این شرکت تحت لیسانس کشورهای اروپایی در حال تولید دستگاه‌های آزمایشگاهی – تخصصی کارخانه‌های آردسازی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا