داخلیسیلوسازانشماره 38غلاتگفتگوگفتگو با بخش خصوصی

سیلوسازان تهران چه خدماتی را برای شرکت های خوراک دام و طیور در نظر دارد؟

مدیر اجرایی و فنی شرکت سیلوسازان تهران پاسخ می دهد

شرکت سیلوسازان تهران تنها مجری ساخت سیلوهای فلزی با سیستم لیپ آلمان در ایران است که با بیش از 42 سال تجربه در این زمینه فعالیت دارد. این سیستم روشی نوین در صنایع سیلوسازی جهان است که در آن تمامی امور ساخت و مونتاژ به دستگاه های تمام آلمانی لیپ سپرده می شود.

با حداقل نیرو انسانی انجام می پذیرد. این شرکت با بهره گیری از روش های پیشرفته و متخصصین مجرب از سال 1355 به ساخت سیلو جهت ذخیره سازی خوراک دام و طیور نیز اقدام نموده است که پروژه بزرگ 80 هزار تنی کارخانه تولید خوراک دام و طیور در مجتمع صنعتی گوشت فارس را در کارنامه کاری خود دارد.

مهندس علی خلیلی، مدیر اجرایی و فنی شرکت سیلوسازان تهران در گفت و گو با نشریه نگاشته در آستانه برگزاری هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته، گفت: شرکت سیلو سازان تهران در طی دوران فعالیت خود بیش از 50 درصد از پروژه های اجرایی خود را در بخش کارخانجات تولیدی خوراک دام و طیور، دامپروری ها و مرغداری های عظیم کشور و نیز کشت و صنعت های مرتبط با حوزه دام و طیور به انجام رسانده است.

وی در ادامه افزود: کارخانه های تولید خوراک دام و طیور به پرور تهران، 21 بیضا شیراز، دانه چین اراک، چینه هشتگرد، مجتمع مرغداری صنعتی شهرکرد، دانه مطبوع ساوه، هساماک پرند، کشت و صنعت مغان، کشت و صنعت فدک امیرآباد شهریار، فیض آباد گرگان

و همچنین تولید دانه کرج، تعاونی مرغداران کرمان، مرغداری فاطم شهریار، مرغداری شریفی تهران و صندوق عمران مراتع تهران ازجمله پروژه های اجرایی ساخت سیلو ذخیره سازی توسط شرکت سیلوسازان تهران بوده اند.

ارائه کیفیت اروپایی با پرداخت هزینه داخلی توسط شرکت سیلوسازان تهران

خلیلی ارائه کیفیت اروپایی با پرداخت هزینه داخلی و مناسب را از ویژگی های منحصر به فرد سیلوهای این شرکت دانست و خاطرنشان کرد: سرعت بسیار بالای ساخت و نصب، مقاوم در برابر نفوذ حشرات و رطوبت به داخل سازه، زیبایی و شکل ظاهری به خصوص این نوع سازه و در آخر قیمت بسیار مناسب آن با توجه به کیفیت بالای سیلوهای ساخت سیستم لیپ آلمان در ایران از ویژگی های سیلوهای شرکت تهران سازه به شمار می روند.

مدیر اجرایی و فنی شرکت سیلوسازان تهران در خاتمه یادآور شد: این شرکت تلاش کرده است تا در بخث ساخت سیلوهای ذخیره سازی خوراک دام و طیور به ساخت سیلوهایی با تناژ و قطرهای پایین که بیشتر مورد توجه این صنف است، بپردازد که می توان به طراحی و ساخت انواع قیف های تحتانی سیلو ویژه این نوع کاربرد اشاره کرد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا