تکنولوژی آردداخلیشماره 40غلاتگندممعرفی تکنولوژی

شرکت بولر و نگاهی به عملکرد مطلوب والس های استیل این شرکت

یادداشتی از مهندس قلی زادگان، دیاگرامیست

والس های استیل شرکت بولر مدل Antares دارای نتایج عالی در آسیاب، بالاترین سطوح بهداشتی و یک عملکرد مداوم و قابل اطمینان است. والس استیل مدل Antares Plus  تمامی این مزایا را با هم ترکیب می کند به علاوه بیشترین سازگاری را از نظر کیفیت و درصد استحصال و افزایش توان عملیاتی را دارا است.

کیفیت محصول یکنواخت

سیستم تنظیم اتوماتیک فاصله غلطک ها توسط موتور تنظیم فاصله غلطک که از PLC کنترل می شود همراه با دستگاه اندازه گیری ذرات آرد (PSM  Particle size measurement )  که در قیف زیر والس نصب می شود، یکنواختی دانه بندی آرد عبوری از غلطک ها را در مدل Antares Plus  حفظ می کند. انحراف اندازه ذرات به طور خودکار، دقیق و در زمان کوتاهی اصلاح می شود. این نشان از تضمین کننده کیفیت و یکنواختی محصول است.

یکنواختی استحصال آرد

عملکرد آسیاب والس های شرکت بولر در تمامی مراحل بدون نیاز به اپراتور والس ها و نوع گندم مصرفی ثابت است. اندازه گیری و تنظیم مداوم فاصله غلطک ها تولید آرد با دانه بندی یکنواخت را تضمین می کند.

 

مانیتورینگ دما با جدید ترین فناوری برای کارکرد ایمن

سنسورهای دما که در یک نوار سنسور ادغام شده اند، مشخصات دما را در کل طول غلطک اندازه گیری می کنند.  مقادیر اندازه گیری شده بر روی صفحه نمایش والس نمایش داده می شود.

اگر دما از یک آستانه از پیش تعیین شده یا اختلاف درجه حرارت مشخص شده بیشتر شود ، آلارم خطر به صدا در می آید و موتور والس خاموش می شود. در نتیجه می توان فشار بیش از حد روی غلطک ها را تشخیص داد و از این طریق از آسیب بعدی جلوگیری کرد. بر این اساس قابلیت اطمینان عملکرد والس افزایش می یابد.

 

 

اندازه گیری دمای بلبرینگ

ویژگی ایمنی اضافه والس های استیل Antares Plus سیستم کنترل دمای بلبرینگ ها است که با کمک سنسور، دمای بلبرینگ و یاتاقان های والس به طور مداوم کنترل می شود.

گرمای بیش از حد بلبرینگ های والس را می توان در مراحل اولیه تشخیص داد. در صورت خرابی، آلارم خطر ایجاد می شود و موتور های والس خاموش می شوند تا از آسیب های بعدی جلوگیری شود که به طور قابل توجهی در بهبود ایمنی و عملیات آسیاب نقش دارد.

والس استیل Antares Plus مجهز به سیستم تنظیم اتوماتیک فاصله غلطک و اندازه گیری ذرات Online MYTA PSM به صورت استاندارد است. سیستم مانیتورینگ دمای غلطک و بلبرینگ باعث قابلیت اطمینان از عملکرد والس می شود تا بالاترین کیفیت و بهداشت را برای محصولات آردی تضمین نماید .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا