آردشماره 73گفتگوگفتگو با بخش خصوصینان

نمایشگاه ایبکس 2022 و ثبت نام 119 شرکت داخلی و خارجی فعال در صنعت غلات، آرد و نان

مدیرعامل گروه تجارت و اطلاعات ITG

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان نمایشگاه ایبکس(Ibex 2022) از تاریخ 21 تا 24 شهریور ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران در سالن‌های 35، 38، A 38 و محوطه باز اطراف آنها برگزار می‌شود. این نمایشگاه با همکاری و سیاست‌گذاری کانون هماهنگی زنجیره گندم، آرد و نان، شرکت بازرگانی دولتی ایران، معاونت علمی و فناوری، صندوق حمایت تا به امروز کار خود را سپری کرده است.

مهندس علی معین، مدیرعامل گروه تجارت و اطلاعات  ITGدر گفت‌وگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: تاکنون شرکت‌های فعال در حوزه‌های ماشین آلات پخت نان، تولیدکنندگان نان صنعتی، ماشین آلات تولید آرد، تولیدکنندگان آرد، ارائه دهندگان خدمات آزمایشگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، بهبوددهنده‌ها، امولسیفایرهای خوراکی، حمل و نقل، بسته‌بندی، افزودنی‌های خوراکی و … برای حضور در نمایشگاه ایبکس 2022 ثبت نام کرده‌اند.

ثبت نام 119 شرکت داخلی و خارجی فعال در صنعت غلات، آرد و نان در نمایشگاه ایبکس 2022

وی افزود: تا به امروز 119 شرکت داخلی و خارجی در حوزه‌های مختلف صنعت غلات، آرد و نان حضور خود را در این نمایشگاه به قطعیت رسانده‌اند و شرکت‌هایی از کشورهای فنلاند، ترکیه، آلمان ، فرانسه برای حضور در نمایشگاه ایبکس ثبت نام کرده‌اند و امیدواریم شاهد حضور شرکت‌هایی از کشور روسیه نیز باشیم.

معین یادآور شد: امسال شاهد استقبال بیشتری از سوی شرکت‌کنندگان برای حضور در نمایشگاه در مقایسه با سال گذشته بوده‌ایم و تنها فضای محدودی از نمایشگاه باقی مانده است که امیدواریم در روزهای آتی با حضور بیشتری از شرکت‌ها ظرفیت تکمیل شود.

نوآوری‌های چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان

مدیرعامل گروه تجارت و اطلاعات  ITGدر در خصوص نوآوری های چهاردهمین نمایشگاه ایبکس گفت: به منظور حضور بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه ایبکس 2022 اقدامات لازم را انجام داده‌ایم که پس از پایان نمایشگاه، این شرکت‌ها می‌توانند با ارائه اسناد هزینه‌ای خود تا سقف 15 میلیون تومان یارانه دریافت کنند. همچنین سعی داریم برنامه‌های محتوایی نمایشگاه را افزایش دهیم و جلسات B TO B، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های حوزه بین‌الملل، سمینارها و ورکشاپ‌های جانبی که در بخش علمی نمایشگاه تأثیر بسزایی دارند و مسابقاتی به منظور فرهنگ‌سازی مصرف نان کامل برای بازدیدکنندگان عموم برگزار کنیم. علاوه بر این موارد، امیدوارم بتوانیم مجوزهای لازم برای برگزاری جشنواره پخت نان های محلی ایران نیز دریافت کنیم.

معین در پایان گفت: همچنین شرکت‌هایی در بخش گمرک، آزمایشگاه، مشاوره و حمل و نقل در حوزه غلات نیز تاکنون مشارکت خود را اعلام کرده‌اند که این موضوع نقطه شروع خوبی خواهد بود تا بتوانیم نمایشگاه را از جهت گروه کالایی وسعت بیشتری دهیم و شاهد تأثیرگذاری بیشتری در حوزه مزرعه تا سفره باشیم. از دست اندارکاران صنعت غلات، آرد و نان دعوت می کنیم تا در این نمایشگاه مشارکت داشته یا با بازدید موثر خود باعث رونق دو چندان نمایشگاه شوند. ستاد برگزاری در کنار بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان محترم قرار دارد تا راهنمایی لازم را ارائه دهد. امیدوار هستیم شاهد برگزاری یک نمایشگاه خوب و تاثیرگذار در صنعت غلات، آرد و نان کشور باشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا