شماره 84غلاتمعرفی تکنولوژی

تکنولوژی های صنایع تبدیلی آرد، مسیر جدید ارتباط ایماش با مشتریان ایران

گذری بر حضور ایماش در آگروفود امسال

نمایشگاه اگروفود امسال در مقایسه با سال‌های گذشته، بسیار تخصصی‌تر برگزار شد. این موضوع موجب شد مخاطبان امسال تخصصی و مرتبط با حوزه فعالیت شرکت‌ها باشند  لذا نحوه برقراری ارتباط و پاسخگویی به آن‌ها در مقایسه با سال‌هایی که چند نمایشگاه ادغام می‌شدند، بهتر صورت گرفت.

مهندس احمد عشقی، مدیر فروش شرکت ایماش با بیان مطلب بالا در گفت‌وگو با خبرنگار نگاشته اظهار کرد: شرکت ایماش از دهه هشتاد در تمامی نمایشگاه‌های اگروفود حضور مستمر داشته است.

صنایع تبدیلی روند رو به رشد آردسازان کشور

عشقی با اشاره به این‌که صنایع تبدیلی و ترکیبی، امروزه در دنیا بسیار اهمیت یافته است، گفت: این نمایشگاه شاهد مدیران متقاضیان جدی برای تکنولوژی صنایع تبدیلی  در صنایع آرد و سایر صنایع زیردستی غلات بود. در حوزه صنایع تبدیلی آرد متقاضیان قابل توجهی برای صنایع ماکارونی، محصولات رشته ای و نشاسته با شرکت ایماش وارد مذاکره شدند. همچنین در سایر صنایع تبدیلی غلات متقاضیانی در حوزه روغن‌کشی، تولید الکل و همچنین استحصالات نشاسته در غرفه ایماش حضور یافتند. نکته بارز این نمایشگاه نیاز بازار و علاقه مندی به سرمایه گذاران ایرانی در صنایع تبدیلی است و شرکت ایماش برنامه جامع و بلند مدتی برای تامین تکنولوژی تمامی این صنایع دارد. همچنین  ایماش پیشنهادات بسیار ارزشمند و بروزی در حوزه تولید محصولات برگرفته از آرد کامل برای بازار دارد که در جریان جلسات مشاوره به صاحبان صنایع آرد ارائه می دهد.

رونمایی از تجهیزات جدید صنعت آرد و خوراک دام در جریان آگروفود

عشقی درخصوص نمایش نوآوری‌هایی ایماش در نمایشگاه اگروفود گفت: در نمایشگاه اگروفود امسال مقوله بوجاری ترکیبی و دستگاههای بوجاری مکانیزه و فول اتومات که به خودی خود قابلیت تمیزکردن دارند را به مشتریان ارائه نمودیم. در بحث آسیاب نیز فناوری ارائه شده بر حسب کاهش آسیب نشاسته آرد و سیستم کنترل اتوماتیک آسیاب که در حال حاضر به بهره برداری رسیده را به مشتریان معرفی کردیم.از سوی دیگر در الکهای جدید ایماش امکان افزایش یا کاهش پاساژها در سیستم تولید در نتیجه حذف جوش های اضافی در الکها  میسر می شود. وی همچنین به موتورهای تنظیم بار ورودی که اغلب از نوع گیربکسی هستند نیز پرداخت و گفت: در موتورهای جدید ایماش تنظیم دور فیدر بر اساس گشتاور صورت می پذیرد ( TORQUE MOTOR    )

عشقی در خاتمه به  بخش فناوری  های خوراک دام که به‌تازگی شرکت ایماش در آن فعال شده نیز پرداخت و گفت:  دستگاه پلت عرضه شده در نمایشگاه قابلیت تعویض دای سریع و همچنین سیستم گریس خور مرکزی ویژه دارد. نکته جالب نمایشگاه نیز این بود که بسیاری از کارخانجات آرد، دارای کارخانه خوراک دام نیز بوده و از این دستگاه برای کارخانجات جدید به عنوان یک سرمایه گذاری جدید در جهت فرآوری مجدد سبوس استحصالی از آردشان استقبال کردند.

شایان ذکر است، سیستم اسمارت لوپ LUB  در مبحث پرو ساپورت   که گریس کاری عمده ماشین آلات بصورت اتوماتیک انجام می دهد و همچنین پروژه تولید محصولات و قطعات مورد نیاز صنایع بصورت اختصاصی مطابق با استاندارهای ATEX  و CE  که در راستای تولید طبیعت دوست می باشد از جمله نقاط تمایزی است که جدیدا به سیستم تولید ایماش اضافه شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا