بین‌المللیشماره 43غلاتگفتگوگندم

تجهیزات رئولوژیکی، اساس همکاری شرکت رازی با لابوگرین

مدیرعامل شرکت لابوگرین

مهندس علی یاغچی، مدیرعامل شرکت لابوگرین با سابقه بیش از ۱۵ سال در زمینه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی در حال فعالیت است. وی در سال ۲۰۱۴ موفق به پایه گذاری رسمی شرکت لابوگرین ترکیه شد که ۹۰ درصد تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز کارخانجات آردسازی را تولید و در اختیار آن ها قرار می دهد. این شرکت موفق به صادرات تولیدات خود به بیش از ۱۰ کشوردر سراسر جهان ازجمله مصر ، قزاقستان  ، تونس ، اوکراین و غیره شده است و در طول 6 سال فعالیت خود موفق به تجهیز آزمایشگاه 13 کارخانه آردبصورت کامل در کشور مصر شده است.

تجهیزات رئولوژیکی، اساس همکاری شرکت رازی با لابوگرین

تجهیزات رئولوژیکی، اساس همکاری شرکت رازی با لابوگرین/ مهندس یاغچی در گفت و گو با نشریه نگاشته در خصوص اهمیت خدمات پس از فروش به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی برای واحدهای آردسازی، گفت: مطابقت تولید با استانداردهای جهانی، بهره‌مندی از مواداولیه مرغوب، بازدهی و طول عمر تجهیزات آزمایشگاهی ازجمله مزیت های رقابتی و مشخصه تولیدات شرکت لابوگرین است که در میان تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی جهانی دارای رتبه قابل قبول است. توجه به بازدهی تجهیزات آزمایشگاهی بدون خطا از موارد با اهمیت در تولید تجهیزات است.

وی در ادامه افزود: ایران به دلیل وجود تحریم ها و عدم امکان خروج ارز جهت واردات تجهیزات آزمایشگاهی با مشکلاتی مواجه است اما همکاری شرکت تکنولوژی گستررازی با لابوگرین این امکان را فراهم آورده است که با بهره مندی از کیفیت تجهیزات آزمایشگاهی اروپایی و با اطمینان از خدمات پس از فروش تحت لیسانس این شرکت به تولید تجهیزات و تامین کارخانجات داخلی بپردازد.

یاغچی در خصوص نحوه همکاری شرکت رازی با شرکت لابوگرین، بیان داشت: بازار ایران، یک بازار با ظرفیت بالا و دست نخورده است. تجهیزات آزمایشگاهی رئولوژی ازجمله تجهیزاتی است که با توجه به کیفیت گندم داخلی ایران مورد نیاز تمامی کارخانجات آردسازی کشور است. در گام دوم قرارداد همکاری شرکت رازی و لابوگرین بر تولید تجهیزات رئولوژیکی متمرکز شده است تا علاوه بر تامین نیاز داخلی به کشورهایی ازجمله عراق و افغانستان صادرات صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت لابوگرین با تاکید بر اینکه همکاری با شرکت رازی باعث ایجاد همکاری نزدیک‌تر با کشورهایی خواهد شد که دارای روابط سیاسی خوبی با ایران هستند، خاطرنشان کرد: این اتفاق خرسند باعث می شود که ایران برای همکاری شرکت لابوگرین با کشورهای همسایه پلی ارتباطی تشکیل دهد و در عوض ایران نیز دارای سود اقتصادی خواهد شد.

خبرنگار: افسانه فغانی

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا