سیلوسازانشماره 84غلاتگندم

بومی‌سازی تکنولوژی ساخت مخازن و سیلوهای سیستم لیپ آلمان توسط سیلوسازان تهران

مدیرعامل شرکت سیلوسازان تهران مطرح کرد

شرکت سیلوسازان تهران به عنوان تنها شرکت سازنده مخازن و سیلوهای سیستم لیپ آلمان (دابل فولد) در ایران در طی ۴۴سال فعالیت خود موفق به اجرای صدها پروژه در بخش دولتی و خصوصی شده است که در ۸۰ درصد استان های کشور پروژه های اجرا شده این شرکت قابل بازدید و پیگیری است.

مهندس خلیلی، مدیرعامل شرکت سیلوسازان تهران در خصوص پتانسیل‌های این شرکت گفت: مهم‌ترین ظرفیت شرکت سیلوسازان تهران تکیه به متخصصین داخلی و بومی کردن تکنولوژی ساخت مخازن و سیلوهای سیستم لیپ آلمان است، به صورتی که جهت طراحی، محاسبات و اجرای پروژه‌ها دیگر نیازی به دخالت و حضور مستقیم تکنسین‌ها و مهندسین خارجی در کشور حس نمی‌شود.

وی افزود: این توانمندی از سال‌های ابتدایی انقلاب توسط مدیران وقت شرکت، پیگیری و بومی‌سازی شد. از دیگر ظرفیت‌ها و توانایی‌های شرکت سیلوسازان تهران می‌توان به تکمیل گروه‌های تخصصی-اجرایی خود اشاره کرد، به شکلی که دغدغه و درگیری ذهنی کارفرمای محترم برطرف را کنیم و پروژه را به صورت صفر تا صد و کلید تحویل خواهیم داد.

 

نگاهی به مهمترین پروژه‌های کاری سیلوسازان در یک سال اخیر

 

خلیلی با اشاره به اینکه به لطف خداوند شرکت سیلوسازان تهران در یک سال اخیر تقویم کاری بسیار شلوغی را تجربه کرده است، گفت: مهم‌ترین پروژه‌های این شرکت از سال گذشته تاکنون می‌توان به مجتمع سیلوی غلات مهر بهشهر، شرکت فرآوری فروکتوز ناب، شرکت پیگیر گرگان و شرکت عالی گستر آمل کرد.

همچنین انشالله با هدف ترغیب سرمایه گذاران محترم جهت سرمایه گزاری در ایجاد و توسعه پایانه های غلات در بنادر و بخش ریلی ایران حضور خواهیم یافت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا