اقتصادیشماره 43غلاتگزارش

بانک کارآفرین؛ واسطه‌ای معتبر برای تجار غلات در عرصه بین‌الملل

مدیرعامل بانک کارآفرین مطرح کرد

مجید تهرانفر، مدیرعامل بانک کارآفرین در کنفرانس iranGrain اظهار کرد: ایران از بزرگترین بازارهای مصرف غلات در منطقه محسوب می گردد، بنابراین تسهیل تراکنش‌های مالی تجاری و سرمایه‌گذاری در صنعت غلات کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی و تحریم‌های غیر موجه که نظام بانکداری ایران را هدف قرار داده‌اند و علی‌رغم آنکه کالاهای ضروری شامل غذا و دارو از تحریم‌های ایالات متحده معاف می باشند، صادرکنندگان و واردکنندگان این كالاها با محدودیت­های جدی مواجه هستند. لذا در شرایط کنونی بانک كارآفرین وظیفه خود می‌داند تا به هر طریق ممکن تمامی خدمات بانکی مورد نیاز را برای تسهیل تجارت اقلام بشردوستانه شامل غلات به مشتریان ارائه دهد.

تهرانفر با اشاره به اینکه خوشبختانه بانک کارآفرین به‌عنوان یکی از اولین بانک‌های خصوصی، مشمول تحریم‌های به اصطلاح ثانویه آمریکا نبوده و در نتیجه می‌تواند به واسطه شبکه کارگزاری بین بانکی خود در نقاط کلیدی از جمله چین، هند، روسیه، ژاپن، ترکیه و اروپا و دیگر کشورها از واردات کالاهای ضروری حمایت نماید. همچنین در این راستا تسهیلات ریفاینانس نیز توسط بانک مهیا گردیده است.

به گفته وی بانک کارآفرین به‌عنوان پیشگام‌ترین بانک ایران خدمات متمایزی را به مشتریان خود ارائه می دهد که این هدف با تمرکز بر قابلیت انعطاف و راه­حل­های خلاقانه در ارائه طیف وسیعی از خدمات بانکی با رعایت بالاترین درجه از استانداردهای داخلی و بین المللی موجود قابل حصول خواهد بود. همچنین بر اساس اساسنامه بانک، زمینه‌های اصلی فعالیت بانک کارآفرین ارائه کلیه خدمات بانکی و تراکنش‌های مجاز به‌عنوان یک شرکت سهامی عام می باشد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا