شماره 82غلاتگفتگوی ویژهگندم

اختصاص یک پنل تخصصی به ایران‌گرین در کنفرانس Grain Com

مدیر اجرایی کنفرانس ایران گرین مطرح کرد

کنفرانس تخصصی غلات ایران گرین، گردهمایی بزرگ جامعه جهانی غلات و دانه‌های روغنی با تغییرات و تحولات عمده‌ای در تیر ماه برگزار می‌شود. این کنفرانس تخصصی درصدد است تا برای سومین سال بازیگران داخلی و خارجی صنعت غلات را گرد هم آورد تا کمک شایانی به ارتقای بازار داخلی و مهارت‌های تکنیکال و تقویت نقش ایران عرصه جهانی غلات کند.

به گفته شریف نظام مافی، مدیر اجرایی کنفرانس ایران گرین و رئیس اتاق بازرگانی ایران و سوئیس، کنفرانس Com Grain به عنوان بزرگ‌ترین کنفرانس غلات در روزهای 25 و 26 اردیبهشت ماه در ژنو برگزار خواهد شد و خوشبختانه بر اساس تفاهم‌نامه و توافقات صورت گرفته ارائه یک پنل تخصصی از سوی اعضای ایران گرین در کنفرانس Com Grain اختصاص داده شده است.

وی با اشاره حضور حداکثری مسئولان و تجار جهانی صنعت غلات در کنفرانس Com Grain گفت: از تیم ایران گرین آقایان جمشیدی، ضیاییان، زرگران، یاشار قریب و بنده و بانک سامان  برای ارائه یک پنل تخصصی و فراگیر بر تمام مسائل تجارت غلات و تکنولوژی‌های روز حضور دارند.

نظام‌‌‌مافی درباره وجه تمایز این دوره از کنفرانس ایران گرین اظهار کرد: کنفرانس ایران گرین نسبت به دوره‌های پیشین خود با رویکرد تخصصی‌تر و ارائه پنل‌های بیشتر شامل بخش‌های بنادر و سیلوسازی، تجارت دریای خزر، تجارت دریای سیاه، دام، طیور و آبزیان، گندم، آرد و صنایع وابسته، نوآوری، بانکی و حقوقی برگزار خواهد شد.

همچنین برگزاری کنفرانس در مجموعه بین‌المللی رایزن امکانات صوتی و تصویری مطلوبی را در اختیار شرکت‌کنندگان و اسپانسرها قرار خواهد داد.

وی با اشاره به آغاز فرآیند جذب اسپانسر گفت: خوشبختانه کنفرانس امسال در بحث جذب شرکت‌های اسپانسر بسیار قوی عمل کرده است و شرکت‌های بزرگی حامی این دوره از ایران گرین هستند. همچنین در بخش کمیته علمی به ریاست آقای یزدجردی سعی داریم مقوله ظرفیت غلات کشور را به صورت کامل پوشش دهیم.

 

تسهیل در صدور روادید برای شرکت‌کنندگان خارجی کنفرانس ایران گرین

 

نظام مافی در پایان یادآور شد: پیرو مشکلات سال گذشته درباره حضور مهمانان خارجی در کنفرانس، بر اساس جلسات مفید با سفیر جدید سوئیس در ایران توانستیم قول مساعد برای تسهیل در صدور ویزاهای شرکت‌کنندگان را از سفیر بگیریم. لذا امیدواریم با همکاری صورت گرفته شاهد حضور پر رنگ‌تر شرکت‌کنندگان خارجی در کنفرانس باشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا