76آردتکنولوژی آردداخلیگزارشگفتگوگندم

دستاوردهای صنعت آرد در Milltech استانبول

مدیرفروش شرکت ایماش ایران

نمایشگاه milltech به عنوان یکی از تخصصی‌ترین نمایشگاه‌های صنعت غلات در خاو‌رمیانه با محوریت معرفی تکنولوژی‌های پیشتاز در زمینه تولید آرد، خوراک دام، ذخیره‌سازی غلات، تجهیزات آزمایشگاهی و بسته‌بندی سالانه در استانبول ترکیه برگزار می‌شود که شرکت ایماش با هدف ارائه آخرین فناوری‌ها و دستاوردهای سال گذشته و معرفی پروژه‌های اجراشده و برنامه‌های خود در جهت توسعه و اهداف تعیین‌شده در سال آینده، در این نمایشگاه حضور یافته است.

مهندس عشقی، مدیر فروش شرکت ایماش ایران با بیان مطلب بالا درگفت‌وگو باخبرنگار نگاشته درباره تأثیر حضور در نمایشگاه‌های صنعت غلات عنوان کرد: گردهمایی تمامی شرکت‌هایی که به صورت حرفه‌ای و تخصصی در این صنف فعالیت دارند؛ در نمایشگاه فرصت مغتنمی است برای تمامی آسیابانان و فعالان صنعت غلات در جهت آگاهی از تکنولوژی‌های موجود و مقایسه محصولات متنوع که زمینه‌ساز انتخاب بهتر است و این گونه دسترسی و رقابت سالم، بستر رشد و توسعه روزافزون را فراهم می‌کند.

 

وی در ادامه به تجهیزاتی که شرکت ایماش در نمایشگاه milltech رونمایی کرده است، اشاره کرد و گفت: ما در شرکت ایماش از فناوری‌های به‌روز خود در زمینه آرد و خوراک دام در این نمایشگاه رونمایی کردیم. همچنین در حوزه آرد، الک‌های پیچ و مهره‌ای که با حذف جوش و از روش‌های نوین در آب‌بندی و ست‌کردن فریم‌ها بهره می‌برند، معرفی کردیم.

والس‌های مولتی میلا که در این نمایشگاه رونمایی شد، علاوه بر قابلیت‌هایی همچون تعویض غلتک 20 دقیقه‌ای، گریس‌خور مرکزی و فیدرهای آسان بازشو از شاسی‌های تلفیقی پلیمر بتنی با استحکام بسیار بالا بهره می‌برند و همچنین با استفاده از موتورهایی با تنظیم گشتاور کار می‌کنند. ( torque motor)

 

عشقی افزود: در زمینه خوراک دام نیز در این نمایشگاه از نسل جدید فلیکرها رونمایی شد که این دستگاه در زمینه خوراک فلیک یا پرک کاربرد دارد. از مزایای این دستگاه، سیستم تنظیم فاصله غلتک‌ها با فشار هیدرولیک، بدنه تقویت‌شده با پلیمر برای جلوگیری از انتقال ارتعاش، سیستم منحصربه‌فرد جلوگیری از ورود بخار به سیستم و همچنین سیستم جمع‌آوری میعانات، استفاده از آهن‌ربای نیودیوم دائمی و طراحی چشم نواز و منحصربه‌فرد است.

 

مدیرفروش شرکت ایماش ایران در پایان درباره برنامه‌های آتی این شرکت تصریح کرد: برنامه آتی شرکت ایماش در زمینه تولید تجهیزات جدید، مکانیزه‌کردن حداکثری ماشین‌آلات برای دوام بالای کاربری، نظارت مکانیزه بر کارکرد دستگاه‌ها، کاهش چشمگیر نیروی انسانی موردنیاز، منعطف‌کردن افزایش ظرفیت در خطوط آرد و همچنین طراحی سیستم‌های تلفیقی پلت و فلیکر در خوراک دام است.

خبرنگار: فاطمه بغدادی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا