آردداخلیشماره 72گزارش

نمایشگاه اگروفود 1401 با استقبال زیاد روبه‌رو شد

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی اگروفود پس از دو سال بحران کرونا که طی آن، یک سال با عدم برگزاری نمایشگاه و یک سال برگزاری مشترک این نمایشگاه با ایبکس مواجه بودیم، خردادماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با استقبال فراوان برگزار شد.

نمایشگاه اگروفود در حوزه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته به طور سالانه برگزار می‌شود و شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه‌های ذکر شده اعم از شرکت‌های تولیدی، تجهیزاتی و آزمایشگاهی در این نمایشگاه حضور می‌یابند.

امسال نیز این نمایشگاه پس از بحران کرونا با استقبال  قابل توجه شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان روبه‌رو شد و این موضوع در رشد و توسعه صنعت تأثیرگذار خواهد بود؛ زیرا شرکت‌های فعال موفق به رونمایی از آخرین دستاوردهای روز در این صنعت شدند و بازدیدکنندگان نیز توانستند بیشتر با فناوری‌های روز و نحوه کار آن آشنا شوند.

از جمله شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌توان به شرکت‌های پتکوس، ایماش، پارس ترک سیلو، اورتاش، آزمالیان، نان سحر، تک ماکارون، ماه ماشین آریا، گلها و مرشد گوهر اشاره کرد که همچون هر سال با حضور در نمایشگاه اگروفود، فعالیت خود را در این صنعت بیش از پیش تقویت کردند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا