بین‌المللیتکنولوژی آردشماره 67گندممعرفی تکنولوژی

شرکت ایماش, مشاوره‌های رایگان و بازدیدهای دوره‌ای را به مشتریان خود ارائه می دهد

شرکت ایماش با سه دهه فعالیت در زمینۀ ماشین آلات آردسازی، تاکنون به بیش از 100 کشور دنیا خدمات فنی و تجهیزات ارائه کرده و نزدیک به 23 سال است که در ایران نیز نمایندگی دارد که طی این مدت، موفق به عقد 45 پروژه شده است. این شرکت در سال‌های اخیر عمدتاً خطوط کامل صفر تا صد را به صورت کلید تحویل اجرا کرده و رمز ماندگاری آن نیز کیفیت و خدمات پس از فروش است.

 

عشقی، مدیر فروش شرکت ایماش با بیان مطلب بالا در گفت‌وگو با خبرنگار نگاشته در خصوص نحوۀ ارائۀ خدمات شرکت ایماش تصریح کرد: هنگامی که کارخانه‌ها برای احداث خط تولید جدید یا بازسازی و نوسازی خطوط تصمیم می‌گیرند؛ از همان ابتدا مشاورۀ مهندسی و فنی به طور رایگان به آنها ارائه می‌شود و متخصصان ترک و باتجربه نیز نیازسنجی میکنند. علاوه بر این، مشاوره بازرگانی نیز با آنها انجام می‌شود تا بر این اساس، به کارخانه‌ها پیشنهاد دهیم.

وی با اشاره به این که تمام مراحل اجرای پروژه از کارت بازرگانی، ثبت سفارش و تخصیص ارز تا ترخیص کالا به طور قانونی صورت می‌گیرد، گفت: نصب ماشین آلات کارخانه‌ها با حضور سوپروایزرهای ایماش صورت میگیرد و حتی اگر نصب به عهدۀ این شرکت نباشد نیز به طور دوره‌ای از خطوط آنها بازدید می‌شود.

عشقی در ادامه یادآور شد: در مرحلۀ بهره برداری، متخصصان تولید به راه اندازی خطوط کمک می‌کنند و برای خطوط در حال کار نیز بازدیدهای دورهای مداوم تدارک دیدهایم؛ به گونه ای که سالانه یک تا دو نوبت کارشناسان ایماش جهت تغییر تنظیمات و رفع نیاز کارخانه‌ها به آنها سر می‌زنند. همچنین انبار تهران به منظور رفع نیاز قطعاتی آنها نیز تجهیز شده است.

والس های تمام PLC با بدنۀ استیل و پایه چدنی

مدیر فروش شرکت ایماش به معرفی والس و الک این شرکت پرداخت و گفت: دستگاه والس ایماش به طور کامل plc بوده و تمام قسمتهای در تماس با آرد و گندم آن نیز استیل است. شاسی این دستگاه به منظور دوام بالا و انتقال کمترین ارتعاش به سازه دارای جنس چدنی است که به عنوان تنها شرکت معتبر دارای والس با پایۀ چدن است. همچنین این دستگاه  سیستم مکش گردوغبار، سیستم تعویض غلتک 15 دقیقه ای و سیستم گریس خور مرکزی دارد.

وی در پایان اضافه کرد: تمام دیواره‌های داخلی الک ایماش، استیل بوده و دارای فریم های آلمینیومی و ریخته گری شده است و سیستم مکانیزم آب بندی کامل بدون ریزش است. درهای این الک ایزوله شده و دارای فنرهای بالانس وزن است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا