داخلیسیلوسیلوسازانشماره 48گفتگوگفتگو با بخش خصوصیگندم

سیلوهای آرد غنچه اصفهان و آغاز تعبیه فاز دوم پروژه آن پس از 40 سال

مدیرفنی و اجرایی شرکت سیلوسازان تهران

مدیرفنی و اجرایی شرکت سیلوسازان تهران از کلید خوردن طرح توسعه سیلوهای آرد غنچه اصفهان به روش تکنولوژی مدرن سیستم سیلوهای لیپ آلمان خبرداد.

مهندس خلیلی، مدیرفنی و اجرایی شرکت سیلوسازان تهران در گفت و گو با نشریه نگاشته بیان اینکه سیلوهای لیپ با کیفیت و تکنولوژی بی نظیر خود دارای کارنامه کاری موفق در صنعت آرد کشور است، بیان داشت: بهره مندی از سیستم لیپ تحول شگرفی در نحوه اتصال ورق های فولادی ایجاد کرده است و شرکت سیلوسازان تهران تاکنون موفق به اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه ساخت سیلوهای سیستم لیپ آلمان در بخش های دولتی و خصوصی در سراسر کشور نموده است.

وی در ادامه افزود: تعبیه سیلوهای لیپ با هزینه های ساخت کمتر و سرعت ساخت بیشتر نسبت به سایر روش های سیلوسازی، سبکی وزن، امکان دمونتاژ و جابجایی سیلوهای فلزی، جدابودن کندوها ضمن رعایت مسائل بهداشتی و حفظ گندم در مقابل آفات انباری، امکان ذخیره سازی گندم های مختلف و تفکیک آنها، امکان اختلاط گندم های متنوع درهنگام تخلیه، امکان کنترل درجه حرارت و رطوبت از طریق دوران، امکان تعبیه سیستم های تهویه و هوادهی از زیرکندوها، جایگزینی آسان قطعات را فراهم می‌آورد.

مدیرفنی و اجرایی شرکت سیلوسازان تهران با اشاره به همکاری شرکت سیلوسازان تهران با شرکت آرد غنچه اصفهان، خاطرنشان کرد: طرح اجرای فاز دوم سیلوی لیپ با ظرفیت 5 هزار تن با شرکت سیلوسازان تهران کلید خورده است که با رفع مشکلات واردات ورق در گمرک کشور، تعبیه سیلوهای لیپ جدید شرکت آرد غنچه از تیرماه آغاز به کار خواهد کرد. از آنجایی که فاز اول آن نزدیک به 40 سال پیش تعبیه شده است، همکاری و آغاز به کار این پروژه نشان از تکنولوژی برتر، اعتماد و رضایت مندی از سیلوهای لیپ در مدت زمان طولانی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا