آردآردسازانداخلیشماره 48گفتگوگفتگو با بخش خصوصیگندم

سیلوآسیاب وحدت زاهدان، دریافت کننده روزانه 30 هزارتن گندم است

مدیرعامل کارخانه آرد کنگان

مهندس علی خدابخشی، مدیرعامل کارخانه آرد کنگان و مدیر سیلوآسیاب وحدت زاهدان در گفت و گو با خبرنگار نشریه نگاشته در ارزیابی از فصل خرید جاری، بیان داشت: خوشبختانه استان سیستان و بلوچستان در فصل خرید جاری از کیفیت گندم مطلوبی برخوردار بوده است و این امر در کمیت و کیفیت گندم صدق می کند. برای مثال سیلوآسیاب وحدت زاهدان با ظرفیت ذخیره سازی 65 هزارتن، روزانه دریافت کننده بیش از 30 هزار تن گندم از مناطق چابهار، نیک شهر و سرباز است.

به گفته وی، یکی از مهم ترین ویژگی های این سیلو، تسهیل در ورود و خروج گندم به واسطه دسترسی به خط آهن ریلی است و این امر منجر به صرفه جویی در هزینه حمل و نقل گندم می شود.

خدابخشی خاطرنشان کرد: لازم است از مهندس گنجعلی، مدیر اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان تشکر ویژه به عمل آورد چراکه با پیگیری های کارآمد خود باعث شد، سیلوهای بخش خصوصی که متحمل ضرر شده بودند و از ذخیره سازی ظرفیت مورد نیاز گندم بازمانده بودند، باری دیگر رونق بگیرند و زیان وارد شده گذشته را جبران نماید. همچنین از مهندس سیف در راستای اجرای برنامه جامع با همکاری کارشناسان شرکت بازرگانی دولتی ایران جهت واردات گندم، تشکر وافر داریم که با دوراندیشی خود از بهمن ماه سال گذشته آغاز به واردات گندم کرده اند و این امر منجر به افزایش کیفیت گندم ذخیره سازی شده و به تبع آن افزایش کیفیت آرد تولیدی این استان شده است.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا