آردبین‌المللیتکنولوژی آردشماره 69غلاتگفتگوگفتگو با بخش خصوصیگندممعرفی تکنولوژی

حضور برند بولر چه تاثیری بر اعتبار کنفرانس iranGrain دارد؟

مهندس موسوی از شرکت بولر مطرح کرد

برند بولر/ به اذعان فعالان صنعت غلات، وجوه کمیته علمی و حضور افراد مجرب در حوزه دانشگاه و صنعت در کمیته علمی کنفرانس iranGrain نقش به سزایی را در رتبه علمی این کنفرانس خواهد داشت. به همین منظور نگاشته با مهندس موسوی، مدیر فروش بولر به گفت‌وگو پرداخته است.

 

به گفته موسوی، کنفرانس iranGrain  بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت غلات و دانه‌های روغنی است که نقش به سزایی را در تقویت بازار استراتژیک غلات ایران خواهد داشت. از سوی دیگر، این کنفرانس فرصتی را فراهم کرده است تا شرکت کنندگان حاضر در کنفرانس، از آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و تجربی فعالان این صنعت مطلع و بهره‌مند گردند.

سوغات کنفرانس iranGrain  برای شرکت‌کنندگان

وی افزود: کنفرانس iranGrain علاوه بر فراهم‌سازی فرصت گفت‌وگو و شبکه سازی برای فعالان صنعت، کوشیده است تا با بهره‌گیری از محتوای ارائه شده طی سخنرانی‌های انفرادی و پنل‌های تخصصی گروهی، آخرین اطلاعات و تجربیات معتبر مرتبط با این بازار را به اطلاع مخاطبان خود برساند.

اهداف تشکیل کمیته علمی iranGrain

موسوی درباره تشکیل کمیته علمی iranGrain  گفت: کمیته علمی ایران‌گرین که متشکل از بزرگان و فعالان برجسته این صنعت می‌باشد، وظیفه دارد با بررسی دقیق محتواهای پیشنهادی جهت ارائه در کنفرانس، اقدام به گزینش مطلب کند. بنابراین از این طریق علاوه بر اطمینان خاطر بودن از سطح کیفی محتوای ارائه شده در کنفرانس، میتوان مطابقت محتواها با شرایط و نیازهای روز بازار را سنجید.

وی ادامه داد: این کنفرانس در جهت آگاهی‌رسانی کامل به دست اندرکاران غلات و دانه‌های روغنی باید تمام معیارهای تجاری و علمی را همچون دوره‌ پیشین دارا باشد. به همین جهت لازم است که از افراد آگاه و با تجربه در زمینه علمی و تجاری دعوت به عمل آورد تا کنفرانسی پربار برگزار گردد.

اعتبار برند بولر در کنفرانس ایران گرین

موسوی در پاسخ به این سوال که حضور بولر چقدر می‌تواند به اعتبار کنفرانس کمک کند، گفت: بولر به عنوان یک شرکت بین‌المللی پیشرو و با سابقه طولانی، همواره در جهت تولید و بهبود مواد اولیه مناسب برای غذای مورد نیاز روزمره افراد مختلف جهان تلاش می‌ نماید و با استفاده از آزمایشگاه‌های به روز و عظیم صنعتی که در اختیار دارد و همواره با هزینه درصد قابل توجه‌ای از فروش خود، آن‌ها را به روزرسانی و کامل می‌نماید، دارای دانش و اطلاعات خوبی در زمینه استفاده از غلات و دانه‌های روغنی می‌باشد. همچنین با شناخت چالش‌های موجود در زنجیره غذایی نقاط مختلف دنیا که همواره در جهت رفع این چالش‌ها می‌کوشد، دارای گنجینه‌ای از دانش فنی جهت استفاده از غلات و دانه‌های روغنی بوده که می‌توان از آن‌ها در ارتقا وزنه علمی این کنفرانس استفاده نمود.

 

عوامل دخیل در اعتلای سطح کیفی و فنی کنفرانس ایران گرین از زبان مدیر فروش برند بولر

این عضو کمیته علمی iranGrain ادامه داد: رابطه سطح مطالب ارائه شده با وزن شرکت‌کنندگان یک رابطه دو طرفه است به نحوی که هرچه محتوای کنفرانس تخصصی‌تر و مطالب ارائه شده از نظر فنی و علمی، وزین‌تر باشد، انتظار می‌رود که افراد تاثیرگذار صنعت، این کنفرانس را جدی‌تر دنبال نموده و با اشتیاق و علاقه بیشتری در آن شرکت نمایند.

در مقابل نیز، حضور شرکت‌کنندگان و مدعوین بزرگ موجب اعتلای سطح کیفی و فنی مطالب می‌شود. از سوی دیگر، این مقوله یک چرخه صحیح برای تقویت حضور شرکت‌های تکنولوژیک و اعتلای وزن مطالب می‌باشد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا