آردگوناگون

بازدید شهردار جدید منطقه 16 از سیلوی قدیمی تهران

صبح امروز، شهردار جدید منطقه 16 و هیئت همراه با حضور در اداره کل غله و خدمات بازرگانی منطقه یک از سیلوی قدیمی تهران و مرکز نوآوری صنعت غذا بازدید به عمل آوردند.

شهردار منطقه 16 با حضور در سیلوی 80 ساله تهران از روند گنجایش ذخیره‌سازی، تاسیسات فنی تجهیزات و ماشین‌آلات سیلوی تهران اطلاعات کسب کردند و طبق گفت‌وگو با مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی استان تهران، مقرر گردید که با عقد تفاهم‌نامه میان شهرداری و این اداره، در زمینه‌های فنی و زیباسازی همکاری مستمری شکل بگیرد.

روحانی، شهردار منطقه 16 در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با توجه به توضیحات مدیرکل اداره غله درباره سیلوی تهران و وضعیت تاسیسات، بهبود و توسعه این مکان تاریخی و استراتژیک نیازمند حمایت و همکاری سازمان‌های مختلف می باشد که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تعامل خوبی میان اداره غله و شهرداری برای رفع مشکلات و آشنایی عموم از این مکان تاریخی و ارزشمند صورت بگیرد.

 

در ادامه این بازدید شهردار منطقه 16 با حضور در مرکز نوآوری صنعت غذا، در جریان روند خدمات‌دهی این مرکز قرار گرفت.

مهندس ارشدی در این بازدید اظهار کرد که مرکز نوآوری صنعت غذا با هدف حمایت از استارت‌آپ‌های صنایع غذایی به ویژه گندم، آرد و نان شکل گرفته است تا دانش و ایده‌های جدید در این حوزه را برای ارائه خدمات بهتر بازپروری کند.

 

مهندس شفیعی، مدیر اجرایی مرکز نوآوری صنعت غذا نیز در ادامه بیان کرد: مرکز نوآوری صنعت غذا با جذب سرمایه برای شرکت‌های دانش بنیان، ادامه مسیر را برای تولیدکنندگان هموار می‌کند و جذب سرمایه 50 میلیاردی برای شرکت پالایشگاه سلولزی در جهت تبدیل ضایعات زراعی به باتری و موارد استفاده در صنایع دفاعی، یکی از کارهای شاخص این مجموعه بوده است.

همچنین این مجموعه در حوزه بلاک‌چین، لجستیک، IT و B2B نیز ورود پیدا کرده است تا گستره خدمات خود به شرکت‌های دانش بنیان را گسترش دهد.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا