آردتکنولوژی آردداخلیشماره 20معرفی تکنولوژی

اینتر میلینگ ترکیه به تجهیز 24 کارخانه آرد در آلمان پرداخت

گفتگو با نماینده رسمی تکنولوژی اینتر میلینگ در ایران

مهندس مروتی از جمله پیشکسوتان صنعت آرد با ۴۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تکنولوژی آردسازی و از فارغ التحصیلان دانشگاهDMSB آلمان می باشد.

وی پس از اتمام دوران تحصیل آکادمیک، در کارخانه آرد ایلام مشغول به فعالیت شد. پس از آن به خرید و فروش ماشین آلات آردسازی از طریق شرکت اینترمیلینگ ترکیه پرداخت و در طول این سالها در کنار فروش تجهیزات، خدمات طراحی و تنظیم دیاگرام را نیز در سطحی علمی به کارخانجات ارائه می دهد.

اینترمیلینگ از جمله معدود شرکت های معتبر ترکیه ای است که توانسته ماشین آلات خود را حتی به کشور آلمان صادر و ۲۴ کارخانه در آلمان را که قطب صنعت هستند، بازسازی کند که این امر نشان از کیفیت ماشین آلات شرکت اینترمیلینگ دارد. در ادامه، گفتگوی نشریه نگاشته را با مهندس مروتی، نماینده رسمی ماشین آلات اینتر میلینگ در ایران، می خوانید.

اینتر میلینگ مخالف شدید استفاده از قطعات چینی

وی ابتدا در خصوص نحوه آشنایی خود با این شرکت و ورود به حوزه فروش ماشین آلات آردسازی گفت: ابتدا از طریق نمایشگاهی در استانبول با شرکت hitit آشنا شدم. از آنجایی که تلفظ hitit برای آلمانی ها سخت بود نام اینتر میلینگ را برای این شرکت ثبت کردیم.

مروتی با اشاره به اینکه تخصص اصلی شرکت اینتر میلینگ تولید الک است، اذعان داشت: شرکت اینترمیلینگ برخی از تجهیزات خود را از آلمان وارد کرده و به شدت با قطعات چینی مخالف است، گفت: با این وجود تمامی تجهیزات شرکت دارای قیمت مناسب و قابل رقابت با شرکت های دیگر است.

دو فاکتور کیفیت گندم و دیاگرام، در تولید آرد مرغوب تاثیرگذار است

وی در پاسخ به سوال ما در خصوص میزان کارایی تکنولوژی در محصول نهایی، گفت: دو فاکتور کیفیت گندم و دیاگرام، در تولید آرد مرغوب تاثیرگذار است. یعنی علاوه بر اینکه کیفیت محصول اولیه در محصول نهایی موثر است اما نوع تکنولوژی و تنظیم بودن دیاگرام کارخانجات، رکنی بسیار اساسی است و درصد استحصال میزان ضرر و زیان و یا سود کارخانجات، را معین می کند.

مروتی نقطه قوت شرکت اینتر میلینگ را در ارائه خدمات پس از فروش دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا کارگاهی برای ارائه قطعات یدکی به مشتریان در ایران (واقع در شهریار) داریم و در صورتی که برخی قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان در کارگاه موجود نباشد، شرکت اینتر میلینگ از ترکیه طی 24 تا نهایتا ۴۸ ساعت، تامین و برای آنها از ترکیه ارسال می شود.

همچنین تمامی پروژه های نصب و یا تجهیز شده توسط اینتر میلینگ در ایران، دو مرتبه در سال توسط تکنسین های شرکت اینترمیلینگ مورد بازدید قرار گرفته و نواقص و مشکلات آنها رفع می گردد که این مقوله باعث جذب مشتریان بیشتری برای این برند شده است.

اینتر میلینگ نه تنها در ترکیه کاملا شناخته شده است بلکه توانسته در سایر کشور ها جایگاهی داشته باشد

شایان ذکر است اینتر میلینگ نه تنها در ترکیه کاملا شناخته شده است بلکه توانسته در سایر کشور ها از جمله آفریقای جنوبی، مصر و فرانسه فعالیت مستمر داشته باشد. این تکنولوژی تاکنون در میان کارخانجات ایران به 15 کارخانه آرد از جمله کارخانه آرد نگین زاگرس ایلام، آرد دره شهر، آرد ایلام، آرد مهر رستم کلا، آرد بنفشه بهشهر و آرد شمس ارد پاكسابان و ارد مراوه تپه تجهیزاتی از جمله الک، والس و خط کامل ارائه نموده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا