تکنولوژی سیلوداخلیشماره 21گندممعرفی تکنولوژی

استیف به ارائه پکیج کامل تجهیزات انتقال دهنده ها و طراحی سیلو از ابتدای سال 2018 پرداخت

رییس هیات مدیره شرکت استیف ایران خبر داد

استیف ایران فعالیت در زمینه صنایع غذایی را در سال 1394 و با عقد قرارداد با واحدهای معتبر از جمله شرکت آرد زر و آرد خوشه طلایی کرج آغاز کرده و تاکنون موفق به اجرای بیش از 100 پروژه موفق در حوزه صنایع غذایی شده است.

این شرکت علاوه بر صنعت غذا در صنایعی همچون گچ، سیمان، دانه های روغنی، قند و شکر نیز فعالیت گسترده ای داشته و بیش از 76 پروژه موفق را در این صنایع در رزومه فعالیت خود دارد.

مهندس مهران قلم چی، رییس هیات مدیره شرکت بوتیا (استیف) در گفتگو با خبرنگار نگاشته با بیان مقدمه فوق، گفت: در سیاست های شرکت استیف، کیفیت، میزان رضایتمندی مشتری و انجام اقداماتی در جهت بهبود پروژه کارخانجات، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

لذا شرکت استیف در ادامه اعتبار بخشی به برند خود و در راستای تامین تجهیزات انتقال مواد به صورت کامل، کارخانه ای با مساحت 2000 متر مربع در ماهدشت کرج تاسیس نموده و در حال تکمیل و تجهیز آن به صورت کاملا مکانیزه و مطابق با استاندارد های اروپا است.

ساخت بیش از 70 درصد قطعات تحت لیسانس سوپروایزرهای اروپایی

وی با اشاره به اینکه این شرکت هم اکنون تمامی قطعات مربوط به سیلوهای ذخیره سازی و انتقال مواد کارخانجات را بطور کامل ارائه می دهد، گفت: با انتقال تکنولوژی از کشورهای فرانسه، ایتالیا و اسپانیا تا سقف 70 درصد ساخت قطعات، تحت لیسانس و با حضور مستقیم سوپروایزرهای اروپایی در کارخانه استیف ایران صورت می گیرد که زمینه مناسبی از بعد اقتصادی و رقابت بازار را ایجاد می کند به گونه ای که این شرکت ادعا می کند در بیش از 80 درصد پروژه های انتقال مواد کارخانجات آرد ایران بطور مستقیم و غیر مستقیم حضور دارد.

قلم چی یادآور شد: از سال 2018 تمامی خدمات طراحی مجموعه سیلو و انتقال دهنده ها، ساخت تمامی قطعات انتقال دهنده ها، تامین تجهیزات اروپایی، اجرا و نصب به صورت کامل در کارخانه استیف ایران ارائه خواهد شد.

اولین حضور شرکت استیف در نمایشگاه ایبکس

وی با اشاره به اولین حضور شرکت استیف در نمایشگاه ایبکس، این نمایشگاه را پربار دانست و استقبال از کالاهای عرضه شده این شرکت را قابل قبول عنوان کرد. قلمچی افزود: بازدید کنندگان غرفه استیف در نمایشگاه ایبکس اغلب از فعالان کارخانه های آرد سراسر ایران، سیلوداران بخش خصوصی که دارای مشکلات زیادی در انتقال مواد بودند، کارخانه های خوراک دام و کارخانه های مواد غذایی بودند.

رفع مشکلات انتقال دهنده های کارخانجات و سیلوها گامی بلند

این فعال صنعت با اشاره به اینکه طی مدت زمان کوتاه، شرکت استیف توانسته سبد کالای خود را گسترش داده و در رفع مشکلات انتقال دهنده های کارخانجات و سیلوها گامی بسیار بلند بردارد، خاطر نشان کرد: در طول 4 روز نمایشگاه ایبکس موفق به هماهنگی بیش از 50 جلسه مفید شدیم که تعدادی از آنها منجر به عقد قرارداد قطعی با مشتریان شد.

رئیس هیئت مدیره استیف در خاتمه ابراز امیدواری کرد تا با ارائه خدمات کامل تر به مشتریان حوزه صنایع غذایی در سال جدید میلادی، شاهد حضور پررنگ تر این برند در اغلب این واحدها خواهیم بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا