آردآردسازانداخلیشماره 45غلاتگفتگوگفتگو با بخش خصوصی

ابهام از خرید آرد نانوایان رفع شد!

مدیرعامل شرکت آردسازی زوله

نسبت به اصلاحیه انتشار مصاحبه ای از  حمیدرضا زوله، مدیرعامل شرکت آرد زوله در گفت و گوی اختصاصی در شماره 44 از نشریه نگاشته با عنوان خرید آرد نانوایان از کارخانجات در هاله ای از ابهام، مطلب فوق جهت شفاف سازی منتشر می گردد.

مدیرعامل شرکت آرد زوله، بیان داشت: پیرو دیدار با رئیس اتحادیه نانوایان تهران و سوال از چگونگی سهمیه بندی آرد کارخانجات در سامانه فروش، این پاسخ عنوان شد که تعیین سهمیه برای فروش محصولات کارخانجات آرد، اقدامی ناعادلانه است و نیاز به هم اندیشی برای رفع مشکلات فروش آرد کارخانجات است. همچنین به گفته وی جهت حفظ منافع تولیدکنندگان آرد بهتر، باید سهمیه بیشتری برای این تولیدکنندگان در نظر گرفته شود چراکه سهمیه کارخانجات آرد مرغوب سریع تر از دیگر تولیدکنندگان تمام می شود و نانوایانی که از خرید آرد مرغوب بازمانده اند، مجبور به خرید آرد از دیگر کارخانجات می شوند که این امر اختیار را از نانوایان می گیرد.

این چنین نیست که اتحادیه نانوایان بخواهد با تحمیل بر نانوایان، این صنف را به خرید آرد از تعدادی محدود از کارخانجات موظف کند بلکه اتحادیه معتقد است که باید با حق انتخابی گسترده تر، آرد مرغوب تری را انتخاب نمایند.

خبرنگار: سحر قنبری

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا