اقتصادیبین‌المللیتجارت غلاتشماره ۹۳غلات

GrainCom؛ رویداد تغییردهنده بازی برای صنعت غلات

کنفرانس‌ها و رویدادهای بین‌المللی همواره از مهم‌ترین فعالیت‌های علمی در دنیای امروز شناخته می‌شوند

کنفرانس‌ها و رویدادهای بین‌المللی همواره از مهم‌ترین فعالیت‌های علمی در دنیای امروز شناخته می‌شوند. این رویدادها بستر مناسبی برای تبادل اطلاعات، ارتباطات تجاری و توسعه شبکه‌های حرفه‌ای فراهم می‌کنند. کنفرانس GrainCom یکی از رویدادهای برجسته در زمینه صنایع غذایی و کشاورزی و از بزرگ‌ترین اجلاس‌های جهانی غلات و دانه‌های روغنی است که از سال 2020 در ژنو آغاز به کار کرده است.

رویداد بین‌اللملی Graincom که پل ارتباطی میان متخصصان، پژوهشگران، کارآفرینان و فعالان حوزه غلات است، سالانه در شهر ژنو سوئیس برگزار می‌شود و درآن، موضوعات مهم و جدید مرتبط با صنعت را بررسی می‌کنند.

هدف از برگزاری این رویداد، آن است که طیف وسیعی از موضوعات رادر کنفرانس غلات مطرح کند و علاوه بر موضوعات صنعت، به مسائل خارج از صنعت که در چند سال آینده از تأثیرگذاران اصلی در تجارت کشاورزی خواهند بود، نگاهی داشته باشد.

در این کنفرانس، سخنرانان برجسته از سراسر جهان درباره تحولات، فرصت‌ها و چالش‌های صنعت غلات و دانه‌های روغنی بحث و تبادل‌نظر می‌کنند. طرح ایده‌های نوآورانه، ارائه پژوهش‌های علمی و بحث در خصوص راهکارهای پیشرفته برای توسعه این صنعت، بخش‌های مهمی از فعالیت‌های این فراهمایی است.

برگزارکنندگان این کنفرانس، آن را فرصتی مناسب برای گسترش دانش، شبکه‌سازی و تبادل تجارب با همکاران ‌در صنعت می‌دانند و اعلام می‌دارند: مشتاق دیدار شما در رویداد 2024 GrainCom، در تاریخ 14 تا 16 ماه می، در هتل پرزیدنت ویلسون در ژنو هستیم.

ایران از نظر نزدیک بودن به کشورهای تولیدکننده و دریای آزاد دارای یک جایگاه استراتژیک بوده و می تواند به عنوان یک مسیر ترانزیتی غلات برای کشورهای CIS مانند قزاقزستان ایفای نقش کند لذا حضور ایران به عنوان یک ضلع از مثلث امنیت غذایی در بازار غلات اهمیت ویژه ای دارد و از این نظر رسانه های ایرانی که تمرکز در بازار غلات دارند؛ با حضور در کنفرانس های بین المللی می توانند در معرفی بهتر و بیشتر ایران در بازار جهانی نقش مهمی را ایفا کنند و ارتباطی میان ایران با شرکت های بزرگ باشند. در این راستا اعلام می داریم که نشریه نگاشته به عنوان یک ماهنامه تخصصی دو زبانه و فعال در سطح بین المللی، با افتخار مدیا پارتنر رویداد GrainCom ژنو می باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا