آردتکنولوژی آردداخلیشماره 55غلاتگندممعرفی تکنولوژی

کارخانه آرد و پاکسازی محیط آن با استفاده از ژنراتورهای تولید گاز ازن

مدیرعامل شرکت نیکوکار صنعت:

گروه مهندسی نیکوکار صنعت پس از سالها مداومت در عرصه صنعت مواد غذایی به ویژه کارخانجات تولید آرد و سیلوهای کشور امروز به واحدی شناخته شده در این عرصه تبدیل شده است که این خود مسئولیت مدیران شرکت را بیشتر می کند. همچنین با توجه به نیاز روز افزون کارخانجات، عدم امکان واردات تجهیزات، گران شدن تجهیزات در داخل کشور و عدم تعدیل قیمت تولیدات کارخانجات با هزینه های جاری، تعهد این شرکت را نسبت به تامین نیاز کارخانجات با قیمت و کیفیت مناسب چندین برابر نموده و همه تلاش مدیریت شرکت به تامین رضایت کارخانه داران و ادامه تولید آرد در کشور معطوف گردیده است.

مهندس صمغ آبادی، مدیرعامل شرکت نیکوکار صنعت با ذکر مطلب فوق در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: شرکت نیکوکار صنعت در حال حاضر بخش اعظم ماشین آلات و خطوط انتقال مواد را درکارخانه طراحی و تولید می کند و بخش اعظم قطعات و لوازم مصرفی مانند انواع قاشک ها، بارریزها، فرچه ها، تیغه ها و تسمه های انتقال قدرت، غلطک ها، زنجیر کانویرها، اسکروکانویرها، توری های پرسی و پانچی را با استفاده از مواد اولیه استاندارد، کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار کارخانجات قرار می دهد. همچنین اجناس وارداتی را با استفاده از ارتباطات منطقی و شناسایی انبارها و تست کیفیت آنها به کارخانجات معرفی می نماید.

اقدامات شرکت نیکوکار صنعت برای کارخانجات آرد

وی تصریح کرد: این شرکت بنابر ضرورت، نسبت به تعمیرات ماشین آلات، تامین و نصب لوله های استیل و فولادی داخل کارخانه، ساخت و تامین غبارگیرهای استاندارد، عاری نمودن محیط های کار، داخل سالن و کندوی تخلیه گندم توسط نیروهای متخصص خود اقدام می نماید و در کنار آن به منظور جلوگیری از رشد میکروب، ویروس، لار و حشرات و کپک در محیط کارخانه مانند سیلوها و بقیه خط تولید با استفاده از ژنراتورهای تولید گاز ازن متناسب با ظرفیت کارخانجات تولید آرد فعالیت دارد. در مجموع با توجه به شرایطی که بر شمردیم این مجموعه خادم تمام اعضا صنف تولید کنندگان آرد و ماکارونی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا