آردتکنولوژی آردداخلیشماره 41غلاتگندممعرفی تکنولوژی

معرفی بزرگترین مرکز خدمات شیارزنی غلتک ایران

مرکز خدمات غلتک پایتخت یا همان سرویس استیشن سابق بولر که از 5 سال پیش فعالیت خود را شروع کرده و سه سال زیر مجموعه بولر بوده است؛ در حال حاضر به صورت یک مرکز جداگانه اما منطبق با استاندارها و تکنولوژی بولر فعالیت دارد. عمده خدمات این مرکز شامل شیارزنی غلتک است که به عنوان بزرگترین مرکز ایران دارای چهار ماشین شیارزنی بولر، تعمیر و تعویض شفت، ساخت و ترمیم روتور، بالانس دینامیکی و سایر خدمات همچون قطعات یدکی کارخانجات می باشد.

علی موسوی، مدیرعامل مرکز خدمات غلتک پایتخت در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: این مرکز با ظرفیت تولید ماهانه حدود 150 متر غلتک در دو شیفت، داری بیشترین میزان تولید و خدمت رسانی به کارخانجات آرد سراسر ایران می باشد.

نوع خدمات شیارزنی غلتک ها، نقطه تمایز و موفقیت ماست

وی با اشاره به اینکه تمام خدمات این مرکز طبق استاندارد بولر بوده و از آموزش های بولر جهت بهبود خدمات استفاده می کند، گفت: نکته ای که خدمات این مرکز را متمایز کرده، نوع شیارزدن غلتک ها است زیرا قلم شیارزنی مصرفی به صورت پیش ساخته با زوایای استاندار بولر و یکبار مصرف بوده که نسبت به روش سنتی تیزکردن زوایا با شابلن، خطای اپراتور در زاوایای شیار و عمق ایجاد شده را از بین می برد.

موسوی در خصوص تاثیرات تحریم در فعالیت مرکز افزود: خوشبختانه پیش از تحریم ها بخش زیادی از قطعات مصرفی خود را وارد کرده ایم و با توجه به تعهد بولردر تامین قطعات هنوز با تحریم و چالش های آن به صورت جدی مواجه نشده ایم.

کمبود آموزش در بخش آسیاب کارخانجات همچنان احساس می شود

وی در خصوص عمده مشکل کارخانجات آرد در این حوزه بیان کرد: در بخش آسیاب کارخانجات، باید بیش از این به علمی شدن و آموزش آردسازان توجه کرد، عمده مشکل در کارخانجاتی دیده می شود که از روش های سنتی استفاده می کنند و بعد از دریافت خدمات مبتنی بر روش های به روز و استاندارد و تمایز آنها با دانسته های سنتی دچار برخی مشکلات در آسیاب می شوند.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا