داخلیشماره 40غلاتگفتگو

شرکت سورین موفق به آغاز فعالیت خود با برند اصلی شد

شرکت سورین به عنوان یک گروه تولیدی صنعتی با بیش از 30 سال تجربه ساخت و نصب انواع ماشین آلات خطوط انتقال برای برندهای مختلف دستگاه تولید می کرده است که در حال حاضر توانسته به طور رسمی تحت برند سورین با کارخانه ای که واقع در ماهدشت است، فعالیت خود را آغاز کند.

رضا اکبری، رییس هیات مدیره شرکت سورین در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: در حال حاضر خدمات این شرکت شامل تولید انواع ماشین آلات خطوط انتقال در صنایع غذایی همچون کانوایرهای زنجیری، الواتورها، نقاله های تسمه ای، انواع مارپیچ و غیره می شود. درواقع این شرکت توان تولید تمام خدمات انتقال کارخانجات را دارد.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران در تولید این نوع دستگاه ها خودکفا شده است، گفت: خدمات شرکت سورین با اجرای طراحی اروپا به صورت بالاترین کیفیت در داخل تولید می شود و بیش از 90 درصد قطعات آن ساخت ایران است. همچنین از آنجاییکه تولیدکننده مستقیم هستیم لذا خدمات این شرکت دارای یک سال گارانتی است و پس از خرید، گروه نصب این شرکت به کارخانه خریدار اعزام و عملیات نصب را اجرا می کنند.

صادرات و دریافت نمایندگی یکی از شرکت های اروپایی هدف ماست

در ادامه اکبر مرادی، مدیرعامل شرکت سورین به پروژه های این شرکت اشاره کرد و گفت: تمام خطوط انتقال و یا بخشی از قطعات کارخانه آرد آدران، آرد واحد تهران، آرد امین کرج، آرد خوشه طلایی کرج، آرد میهن، آرد تهران باختر، آرد روشن، سیلوی شرق تهران و آرد اتحاد کرج توسط شرکت تامین شده است. در واقع بیشتر در استان تهران، البرز و لرستان خدمات ارائه کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه پس از شناخته شدن در بازار ایران، صادرات نیز جزو اهداف آتی این شرکت است، گفت: علاوه بر این یکی از مهمترین برنامه های ما در آینده دریافت نمایندگی از یک شرکت اروپایی است اما در حال حاضر دستگاه های ما تحت عنوان برند سورین توزیع می شود.

توان تولید سفارش های مشتریان با کیفیت مدنظر آنها را داریم

مرادی خاطر نشان کرد: خدمات شرکت سورین از نظر فنی با بهترین مواد اولیه ایران در داخل تولید می شود و توان ساخت بهترین کیفیت مدنظر مشتری و سفارش دریافتی آنها را داریم. تاکنون نیز بیش از 90 درصد از مشتریان از خدمات ما رضایت داشته اند و سعی داریم نقطه ضعفی در کار خود نداشته باشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا