تکنولوژی سیلوداخلیشماره 37غلاتگفتگوگندممعرفی تکنولوژی

استیف جاروبک سیلو و سوله خود را پس از 8 ماه تحقیق در سطح ایران عرضه کرد

رییس هیات مدیره شرکت استیف ایران:

شرکت استیف ایران به عنوان یکی از معدود شرکت های فعال در صنعت غلات، طی سال گذشته علی رغم وجود تحریم ها و افزایش نرخ ارز، موفق به اجرای پروژه های بزرگی شد و توانست همچون 4 سال گذشته بیش از هدف فروش این شرکت، پروژه اجرا کند.

مهندس مهران قلم چی، رییس هیات مدیره شرکت استیف ایران در گفتگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: گرچه ایجاد بازار انحصاری به دلیل عدم واردات در ایران چندان جالب نیست. اما باید گفت که این شرایط منجر به رونق بازار فروش تولیدکنندگان ایرانی و شرکت هایی همچون استیف شده است.

رسالت استیف، کشف معضل کارخانجات و ارائه راهکار برای آن است

وی با اشاره به اینکه رسالت شرکت استیف ایران داشتن عملکرد صادقانه در راستای کمک فنی به سیستم های انتقال دهنده کارخانجات است، در خصوص مزیت خدمات این شرکت گفت: قیمت محصولات شرکت استیف ایران مناسب و در رقابت با تولیدکنندگان داخلی قرار دارد. همچنین خدمات پس از فروش ما بیش از سایر برندهای اروپایی است و ارتباط ما با مشتریان حین خرید، نصب و پس از آن تا سال ها تدوام دارد.

رییس هیات شرکت استیف ایران عنوان کرد: باتوجه به اینکه یکی از عمده مشکلات اکثر کارخانجات و سیلوداران در بخش جاروبک ها بود لذا در این راستا تحقیقاتی را شروع کردیم که این بررسی به مدت 8 ماه طول کشید و درنهایت 26 آیتم توسط نیروهای ما به عنوان معضل در جاروبک ها شناسایی شد.

پس از این تحقیق به مذاکره با شرکت موریلون جهت دریافت نقشه ساخت جاروبک ها پرداختیم اما به دلیل عدم توافق این شرکت، شروع به مهندسی معکوس جاروبک موریلون و ساخت جاروبکی بدون این مشکلات و با قیمتی ارزان تر از محصولات اروپایی کردیم. در حال حاضر شرکت استفیف آماده نصب و راه اندازی این دستگاه در کارخانجات و سیلوها است.

گسترش فعالیت استیف از برنامه های سال 98 این شرکت است

قلم چی با اظهار به اینکه استیف ایران (بوتیا) به تازگی تبدیل به یک هلدینگ شده است که یکی از این شرکت ها، شرکت توسعه صنایع دی (دیدکو) در زمینه معدن و غلات است، گفت: در این زمینه به صورت تخصصی موفق به ارائه نوارنقاله به پروژه های بسیار بزرگ که در صنعت غلات معضل بود، شده ایم.

همچنین روز به روز در حال افزایش تعداد نیروها و فعالیت خود هستیم که اخیرا اقدام به گشایش دو دفتر جدید و یک کارخانه در تهران کرده ایم.

وی در پایان در خصوص نحوه انتقال پول مشتریان گفت: باتوجه به تحریم های سوییفتی در آبان و آذرماه سال 97، اقدام به برگزاری جلسه با شرکت های اروپایی در ایتالیا برای رفع معضل انتقال ارز کردیم و در نهایت تصمیم به تاسیس دفتری جدید در ترکیه گرفتیم تا انتقال پول به اروپا را از این طریق انجام دهیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا