تکنولوژی آردداخلیشماره 41غلاتگفتگوگندم

دستگاه کارخانجات آرد و ارتباط آن با عدم نگهداری مناسب و دوره ای

محقق و مدیرعامل شرکت آریا طلوع آسمان

عدم وجود نیروی کار تخصصی و فنی در خط تولید اکثر کارخانجات آرد جهت رسیدگی و بررسی های دوره ای از دستگاه ها منجر به بروز خرابی و مشکل در تجهیزات کارخانجات شده است. به همین دلیل لزوم حضور نیروی های فنی به منظور بازدید های به موقع و نگهداری از دستگاه ها در کارخانجات احساس می شود تا دستگاه ها طبق کارکرد اصلی خود کار کنند و به دلیل نگهداری نامناسب خراب نشوند.

مهندس صباغ، مدیرعامل کارگاه سعید با 45 سال سابقه فعالیت در حوزه تامین ماشین آلات انتقال کارخانجات آرد در گفتگو با خبرنگار نگاشته با بیان اینکه کارگاه فنی سعید بهترین تولید کننده مارپیچ، نوار نقاله و بالابر در ایران است، گفت: در تولید دستگاه کارخانجات آرد همیشه سعی کرده ایم که از مواد اولیه با کیفیت مرغوب استفاده کنیم تا رضایت مشتریان را جلب کنیم و علاوه بر این عدم خرابی تجهیزات این کارگاه نشانگر به حقیقت پیوستن رسالت ما که ارائه محصول با کیفیت است، می باشد.

وی با اشاره به اینکه خدمات این کارگاه شامل ساخت و نصب انواع الواتور، مارپیچ و چن کانوایر، نوار و نقاله، بالابر، استیل و آهن با ظرفیت مختلف مورد نیاز مشتریان می باشد، گفت: بخش عمده مواداولیه مورد نیاز تجهیزات این کارگاه از داخل ایران تامین می شود و تنها درصد کمی از آن به صورت واردات است که به دنبال تحریم ها رشد قیمت زیادی داشته است.

امنیت شغلی تولیدکنندگان داخلی با کپی برداری مورد تهدید قرار گرفته است

صباغ با اشاره به اینکه کارخانه آرد میهن، گیل آرد رشت، آذر گندم، آرد منصوبیان، آرد بانه، آرد شعله و آرد ممتاز از جمله پروژه های این مجموعه است، گفت: در حال حاضر طرح توسعه ای جهت افزایش خدمات و دستگاه های خود نداریم چراکه حمایت لازم از تولیدکنندگان داخلی صورت نمی گیرد. به گونه ای که پس از تولید دستگاه های جدید، برخی از شرکت ها اقدام به کپی برداری به نفع خود می کنند لذا امنیت شغلی ما در دست تهدید قرار گرفته است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر این نیاز به حمایت دولت از تولید کنندگان داخلی دلیل هزینه های بالای مالیات، بیمه و حقوق کارگران وجود دارد تا بدون دغدغه اقدام به تولید و رفع نیاز مشتریان در داخل کشور کنیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا