آردسازانشماره 83غلاتگندم

آرد گارانتی‌دار را از ما بخواهید

برندسازی در عرصه بی تو بی، اعتبار و تصویر ذهنی مثبتی را برای شرکت ها ایجاد می‌کند و ایجاد چنین شهرتی موجب می‌شود که فرصت‌های فروش بیشتری در اختیار شرکت‌ها قرار گیرد. برخورداری از برند قدرتمند می‌تواند حس ارزشمند اعتماد و اطمینان مطلق را برای مشتریان به وجود آورد. لذا برندهای قدرتمندی که در عرصه ی B to B فعالیت می کنند، می‌توانند از مزیت رقابتی دو چندانی برخوردار شوند.

در همین راستا، آرد میلاد آذربایجان برای تقویت برندینگ خود فراتر از ایجاد یک لوگو خاص و زیبا برای محصولات خود حرکت کرده است و از سال 96 اقدام به تبلیغات محیطی و نصب بیلبردهای تبلیغاتی در پلیس راه های استان کرده است. موضوعی که در صنعت آرد امری جدید و خلاقانه می‌باشد.

آرد میلاد آذربایجان با قدم گذاشتن در این مسیر تلاش دارد به گونه‌ای عمل کند که مشتریان بتوانند خدمات و کیفیت محصولات این مجموعه را درک و تجربه کنند.

به همین منظور از اسفند ماه سال گذشته، سه عدد از بیلبردهای استان را که در مجاورت پلیس راه قرار دارند برای تبلیغات محیطی خود به خدمت گرفته است.

آرد میلاد آذربایجان با بهره‌گیری از این ابزار تبلیغاتی درصدد است تا گارانتی آرد تولیدی و گارانتی و ضمانت کیفیت محصولات تولید شده از آرد میلاد آذربایجان را برای مشتریان خود به نمایش بگذارد.

یکی از وجوه تمایز آرد میلاد آذربایجان با سایر واحدهای آردسازی، تولید آردهای تخصصی برای هر برند به صورت جداگانه است. همچنین این واحد بزرگ آردسازی با آنالیز نقاط قوت خود در طول سال به تدوین برنامه‌های کوتاه مدت می‌پردازد تا از این طریق بتواند نقاط قوت خود در زمینه‌های مختلف همچون بسته‌بندی، نحوه همکاری با مشتریان، کیفیت محصول و … را در سال جدید گسترش دهد و نقاط قوت جدیدی را نیز برای سال جدید شناسایی و ساماندهی کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا