74آردغلاتناننمایشگاه

نمایشگاه IBEX، نقطه عطفی برای رفع چالش‌های صنعت غلات، آرد و نان

مدیرعامل گروه تجارت و اطلاعات ITG

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نانIBEX 2022  از تاریخ 21 تا 24 شهریور ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی در محدوده سالن‌های 35، 38 و 38 A و محوطه باز آن با حضور 136 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای آلمان، فرانسه، ترکیه و فنلاند برگزار خواهد شد.

مهندس علی معین، مدیرعامل گروه تجارت و اطلاعات ITG با بیان مطلب بالا در گفت‌وگو با خبرنگار نگاشته اظهار کرد: گروه کالایی شرکت‌کننده در این نمایشگاه شامل تولیدکنندگان نان صنعتی، سازندگان ماشین آلات نان، تولیدکنندگان صبحانه غلات، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان تجهیزات کافه قنادی، تولیدکنندگان آرد، سازندگان ماشین آلات آردسازی، تولیدکنندگان خمیر مایه و بهبوددهنده، سازندگان سیلو، تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط، تولیدکنندگان آنزیم های مصرفی در صنایع غذایی، تولیدکنندگان دکوراسیون مرتبط، تولیدکنندگان امولسیفایرهای خوراکی، صنایع بسته بندی، تولیدکنندگان قهوه و غلات افزودنی، مشاوران صنعت آرد و نان، تجهیزات مربوط به کاشت، داشت و برداشت غلات و تولیدکنندگان غلات است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در چند سال اخیر حضور ماشین‌آلات پخت نان سنتی بیش از نان صنعتی بوده است، گفت: نحوه حضور مشارکت‌کنندگان بر اساس سیاست‌های داخلی آنهاست و ما تنها با انجام مذاکره‌های لازم درجهت حضور فعالان صنعت در این نمایشگاه، اطلاع‌رسانی می‌کنیم. بدیهی است؛ حضور شرکت‌های تولیدکننده نان صنعتی با توجه به استراتژی و تفکر آن شرکت خواهد بود در حالیکه ما اعتقاد داریم که حضور شرکت های تولید کننده نان صنعتی در این نمایشگاه، یک وظیفه فرهنگی است.

معین درباره تأثیر همزمانی برگزاری نمایشگاه آرد و نان با نمایشگاه شیرینی و شکلات اظهار کرد: همزمان شدن برگزاری این دو نمایشگاه با یکدیگر نه تنها تأثیر منفی ندارد بلکه باعث هم‌افزایی بیشتر می‌شود و از سوی دیگر برای مشارکت‌کنندگان به‌ویژه آنهایی که به هر دو صنف نمایشگاه‌ها مرتبط هستند، منفعت دارد، زیرا می‌توانند هم از نمایشگاه آرد و نان و هم شیرینی و شکلات بهره ببرند.

مشارکت کنندگان از مشتریان خود برای بازدید از نمایشگاه دعوت کنند

وی در پایان تصریح کرد: ستاد برگزاری نمایشگاه از دست اندرکاران صنعت غلات، آرد و نان به روش های مختلف اطلاع رسانی دعوت می کند تا از نمایشگاه آرد و نان بازدید نموده و شاهد اتفاقات بهتر در فرایند نمایشگاه باشیم. همچنین از مشارکت کنندگان نیز درخواست داشتیم که به دعوت از مشتریان خود بپردازند. علاوه بر این به عنوان مدیر نمایشگاه نیز از دست اندرکاران صنعت غلات، آرد و نان دعوت می کنیم از نمایشگاه آرد و نان بازدید به عمل آورند. امیدواریم این نمایشگاه با حضور دست اندرکاران آن، نقطه عطفی برای رفع چالش‌های صنعت غلات، آرد و نان باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا