تکنولوژی آردداخلیشماره 51غلاتگندممعرفی تکنولوژی

مجموعه تجهیز آوران و ساخت تمامی قطعات مورد نیاز کارخانجات

معرفی فعالیت‌های شرکت تجهیز آوران در گفتگو با مدیر بازرگانی این شرکت

مجموعه تجهیز آوران و ساخت تمامی قطعات مورد نیاز کارخانجات /گروه صنعتی تجهیز آوران فعالیت خودرا از سال 92 با تهیه، نصب و راه اندازی سیلو های فلزی ذخیره غلات و تجهیزات نقل و انتقال غلات با نمایندگی شرکت  BBCAترکیه و همکاری با شرکت Symaga  اسپانیا با شعار اعتماد شما، سرمایه ماست، آغاز نمود و بر اساس نیاز بازار، این شرکت فعالیت خود را به سمت تولید به صورت تخصصی در ایران آغاز نمود. کارخانه این شرکت واقع در اصفهان شهرک صنعتی شماره یک نجف آباد و دفتر مرکزی واقع در تهران می باشد. فعالیت این شرکت به صورت تخصصی در زمینه تولید سیلو های ذخیره سازی غلات از ظرفیت یک الی 2500 تن در یک کندو و تجهیزات نقل و انتقال غلات از ظرفیت 30الی 250تن در ساعت می باشد. خانم مهندس سمیرا عسکری مدیر بازرگانی این شرکت در گفتگوی اختصاصی با نگاشته به معرفی بیشتر آن پرداخته است.

ویژگی های منحصر بفرد تولیدات شرکت تجهیزآوران

خانم عسکری در ابتدا اشاره کردند در تولید کلیه ماشین آلات و دستگاه های تولیدی این مجموعه از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده میگردد همچنین کلیه زنجیر ها و چرخ زنجیر های کانوایرها به صورت مخصوص و با تکنیک های فنی خاص در داخل این مجموعه توسط اعضای گروه صنعتی تجهیزاوران تولید میگردد. لذا امکان ارائه ضمانت سه ساله برای دستگاه ها و ماشین آلات نقل و انتقال و ضمانت ده ساله برای سیلو ها را فراهم آورده است. وی در خصوص ویژگی های فنی محصولات این شرکت موارد ذیل را برشمرد:

  • انتخاب مواد اولیه متناسب با میزان فشار مربوطه و شرایط محیطی هر پروژه ( با توجه به نیاز کارفرما)
  • تولید در ابعاد و اندازه های خاص با توجه به فضا
  • دسترسی آسان به پکیج کامل تجهیزات و ماشین آلات در این شرکت
  • ساخت، تعمیر، بازسازی و بروز رسانی ماشین آلات و تمامی قطعات تولیدی کارخانجات در این مجموعه
  • تولید تمامی قطعات توسط دستگاه های پیشرفتهCNC  و انجام تمامی امور ریخته گری، ماشین کاری، آبکاری و سختکاری در محل

نگاهی به کارنامه شرکت تجهیزآوران

این فعال حوزه سیلو در ادامه به پروژه های این شرکت اشاره کرد: سیلوی 9000 تنی در سقز، سیلوی 3000 تنی شرکت سیمرغ در کرمان ، سیلوی 7000 تنی به همراه تجهیزات نقل و انتقال 100 تن در ساعت در هیدج، تجهیزات نقل و انتقال150تن در ساعت برای پروژه 30000 تنی در مازندران، سیلوی2000 هزار تنی مریوان، راه اندازی ده عدد سیلوی صادراتی 200 تنی بندر امیرآباد و راه اندازی ده عدد سیلوی کف مخروطی هر کندو 200 تن در بندر نوشهر در کارنامه این شرکت می باشد./ شرکت تجهیزآوران

همچنین پروژه هایی از جمله؛ سیلوی 1400 تنی مریوان. سیلوهای 500تنی کف مخروطی عراق ، سیلوی 1400 تنی و 1000 تنی در ساوه، سیلوی 2400 تنی در اصفهان و سیلوی 2000 تنی در گلستان، سه عدد سیلوی 1500 تنی در افغانستان و  تعدادی دستگاه و ماشین آلات دیگر در مجموعه تجهیزآوران در دست تولید می باشد.

 

راهکار شرکت تجهیزآوران برای تامین قطعات کارخانجات

مدیر بازرگانی تجهیز آوران با اشاره به اینکه در حال حاضر تهیه مواد اولیه مرغوب در احداث سیلو ها و نوسانات شدید قیمت مواد اولیه در بازار به صورت ساعتی و روزانه موجب بروز مشکلاتی برای متقاضیان شده است، افزود: تحریم های کشور و مشکلات واردات قطعات یدکی کارخانجات سبب شده بسیاری از کارخانجات به علت نبود و خراب شدن قطعات دستگاه های خود، از روند عادی تولید خود عقب بمانند لذا گروه صنعتی تجهیزآوران با توجه به امکاناتی که فراهم آورده است، قادر است تمامی قطعاتی که کارخانجات نیاز دارند چه در صنعت کشاورزی و چه در دیگر صنایع را تولید نماید تنها کافیست یک نمونه از قطعه مورد نظر به این شرکت ارسال شود.

 

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا