87

Gmach؛ سازنده والس‌های نیمه‌هوشمند جدید در دنیا

شرکت genç değirmen یکی از تأمین‌کنندگان برتر فناوری‌های آردسازی با برند Gmach و با بیش از ۴۰ سال سابقه است که ماشین‌آلات را بر اساس استانداردها و دیدگاه‌های علمی روز دنیا طراحی و تولید می‌کند.

برند Gmachبه دلیل دارا بودن بهترین و به روزترین ماشین‌آلات خط تولید یکی از مطرح‌ترین تامین‌کنندگان فناوری و لوازم صنعت آردسازی در دنیا به شمار می‌رود. به گونه‌ای که در بیش از 70 کشور دنیا محصولات و خطوط تولید این برند در حال استفاده و بهره‌وری می‌باشد و در 16 کشور، دفتر مستقیم فروش و انبار تامین قطعات و تیم پشتیبانی مستقر دارد

به قول مهندس عباسی موحد، مدیرعامل شرکت جهان کالای بهروش نماینده شرکت Gmach در ایران؛ اگر جزء اولین‌ها نباشیم؛ از دومی‌ها خیلی برتریم به گونه‌ای که امروز به دلیل تولیدات مرغوب و عالی، قطعات مورد نیاز بسیاری از کارخانه‌های مطرح دنیا را تامین می‌کنیم.

محصولات Gmach

در حال حاضر، Gmach سازنده والس‌های نیمه هوشمند، الک‌های تمام استیل، کامبیناتورهای جدید، پروفایرها و بسیاری ماشین‌های متفاوت در این صنعت می‌باشد که باعث راندمان بالاتر و کیفیت عالی در صنعت تولید آرد شده است.

Gmach با توجه به آینده‌نگری و مدیریت هزینه‌های جاری از سال‌های قبل به طور کامل از انرژی پاک استفاده می‌کند و کل فضای سقف شرکت به وسعت حدود 30000 متر مربع را با پنل‌های خورشیدی پوشانده است که یک مگابایت برق تولید می‌کند. این مقدار مصرف روزانه کارخانه را تامین و شبانه به برق سراسری کشور تحویل داده می‌شود که خود منبع درآمدی نیز محسوب می‌شود.

فناوری‌های موجود یا اختراع تکنولوژی‌های جدید سبب شده است تا قابلیت بهبود و ارتقا عملکرد، کارایی و کیفیت در حوزه‌های مختلف برآورده شود اما با به روز شدن تکنولوژی با مقوله افزایش قیمت محصولات نیز مواجه هستیم./ والس‌های نیمه‌هوشمند

در این راستا مهندس عباسی موحد معتقد است مدیران و صاحبان صنایع که در این صنعت به دنبال رشد و توسعه هستند باید با تحقیق و تفحص به سمت خرید خط‌های تولید قوی و مکانیزه بروند. اما اولین پرسش در این زمینه قیمت روز این خطوط است.

قیمت محصولات

باید توضیح داد که قیمت هر محصولی با کیفیت و کمیت آن مشخص می‌شود؛ بنابراین اگر قرار بر مقیاس قیمت باشد باید با دید باز و تخصصی به مقایسه و انتخاب بهترین و کم هزینه‌ترین در صنعت پرداخت چراکه اگر امروزه تولید از حالت مکانیزاسیون و سیستم‌های اتوماسیون خارج شود از لحاظ اقتصادی محکوم به فنا است. لذا صاحبان و مدیران محترم باید با تعهد و تفکر به سمت سرمایه‌گذاری حرکت کنند و نسبت به اهداف و انتظارات خود از صنعت آگاهی داشته باشند.

امروزه باید به بازارهای اطراف دنیا نظر داشت تا با توجه به تقاضاهای بیرونی به سمت تولید بهترین محصولات باشیم.

به امید روزی که محصولاتمان در سراسر دنیا با نام و برند کشورمان عرضه شود. ما مفتخریم که می‌توانیم در تمام این زمینه‌ها جهت تصمیم‌گیری راحت‌تر و دقیق‌تر، اطلاعات و دانسته‌های خود را با مدیران و صاحبان صنعت در میان بگذاریم. همچنین از دوستان و عزیزان دعوت می‌نمایین که برای تایید گفته‌ها از شرکت Gmach بازدید به عمل آورند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا