86

عرضه محصول جدید کیسه‌گیر دو دهنه و سبوس در بازار به‌زودی

عرضه محصول جدید کیسه‌گیر دو دهنه و سبوس در بازار به‌زودی

شرکت توان‌الکترونیک گستر در حال حاضر روی دو دستگاه جدید که یکی کیسه‌گیر دودهنه‌ی آرد و دیگری کیسه‌گیر سبوس است، در حال آزمایش است که به‌زودی به تولید انبوه می‌رسد. کیسه‌گیر دودهنه توان کیسه‌گیری 800 کیسه در ساعت را دارد که کارخانه‌هایی که سیلوهای بزرگ ندارند و زیاد نمی‌توانند دپو کنند، به نفعشان است که ازین کیسه‌گیر استفاده کنند. کیسه‌گیر سبوس نیز در این شرکت مطابق نمونه‌های اروپایی تولید شده است./ کیسه‌گیر دو دهنه

مهندس آزادنیا، مدیرعامل شرکت توان‌الکترونیک گستر با بیان مطلب بالا در گفت‌وگو با خبرنگار نگاشته مطرح کرد: شرکت توان‌الکترونیک گستر در زمینه تولید تابلو برق، ماشین‌آلات توزین و اندازه‌گیری صنایع غذایی فعالیت دارد که در ادامه برخی تجهیزات این شرکت را معرفی می‌کنیم:

  • دستگاه فلوبالانسر 20 تنی برای زیر سیلوهای خشک داخل کارخانه و زیر سیلوهای نم یک و سیلوهای نم دو و فلوبالانسر 100 تنی برای سیلوهای ذخیره‌سازی بزرگ در داخل محوطه کارخانه
  • دریچه‌های آنالوگ 20 تنی و 100 تنی که جایگرزین بارریزهای مدرج زیر سیلوها شده است
  • باسکول‌های توزین عبوری آرد، گندم، سبوس، دانه مرغی و هر نوع غلات دیگر با ظرفیت یک تا 120 تن در ساعت
  • تابلوهای توزیع، خازن، plc و تابلوهای قدرت کنترل و فرمان برای بوجاری، آسیاب و کیسه گیری
  • میکرودوزینگ دو مخزنه در خصوص مارپیچ 3 خط آرد جهت شارژ افزودنی و بهبوددهنده به آرد تولید شده

وی خاطرنشان کرد: ماشین آلات تولیدی شرکت توان‌الکترونیک گستر دارای عملکرد صحیح و دقیقی است که این امر باعث فروش بالا و ماندگاری آن گردیده است. همچنین دستگاه های تولیدی این شرکت دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش است و هر زمانی که مشتریان مشکلی داشته باشند به سرعت پاسخگوی آنها خواهیم بود و مشکل آنها را رفع می نماییم. بخش عمده مشتریان این شرکت کارخانه‌های آرد، خوراک دام و سیلوهای ذخیره سازی غلات هستند و با توجه به عملکرد صحیح این مجموعه با هر کارخانه ای که یکبار کار کرده‌ایم، مشتری ثابت ما شده‌ است.

آزادنیا درباره پتانسیل صادرات ماشین‌آلات ایران گفت: این صنعت پتانسیل مناسب برای صادرات فناوری و منابع و نیروهای لازم را داراست؛ اما متأسفانه به دلیل تحریم‌ها و FATF این کار امکان پذیر نمی باشد و با مشکل نقل‌وانتقال پول روبه‌رو هستیم؛ به‌گونه‌ای که برخی مشتریان اصرار دارند از طریق بانک انتقال پول انجام شود اما به دلیل مشکلات موجود، این امکان فراهم نیست. در واقع تولیدات شرکت توان‌االکترونیک گستر ازنظر کیفیت، عملکرد و کارایی با نمونه‌های اروپایی برابری دارند و حتی تجهیزات اولیه آن از آلمان و کشورهای اروپای غربی وارد می‌شود، بنابراین، در رقابت و صادرات، توانمندی‌های لازم را دارا می باشیم.

وی در پایان گفت: تاکنون به دلیل چالش‌های موجود بر سر راه صادرات و به‌رغم این‌که از ترکیه، پاکستان، عراق، آذربایجان و برخی از کشورهای منطقه مشتری داشته‌ایم؛ موفق به صادرات نشده‌ایم؛ بنابراین امیدواریم دولت بستری فراهم کند که مشکل نقل‌وانتقال ارز رفع گردد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا