86

تولید چرخ‌دنده دوقطعه‌ای برای نخستین بار در داخل کشور

 

شرکت کنجیدصنعت همواره سعی داشته در صنعت به دنبال نوآوری و کاهش هزینه‌ها برای خط تولید باشد، بر همین اساس، در نمایشگاه ایبکس 2023 از محصول جدید خود که بخشی از کار کارخانه‌های آرد را سهولت می‌بخشد، رونمایی کرد.

 

مهندس کاظمی، مدیرعامل شرکت کنجیدصنعت در گفت‌وگو با خبرنگار نگاشته بیان کرد: محصول جدید این شرکت چرخ‌دنده‌ای دو تکه مجزا است که قابلیت جداشدن از یکدیگر را دارد و با این نوآوری، کارخانه‌ها هنگام بروز مشکل در خط تولید، نیازی به مونتاژ کل خط نخواهند داشت و تنها با باز کردن بخشی از چرخ‌دنده، مشکل ایجادشده را رفع می‌کنند.

وی افزود: این چرخ‌دنده که با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو شده است؛ نخستین بار ازسوی گروه مهندسی شرکت کنجیدصنعت برای یکی از مشتریان به‌منظور رفع نیاز آن‌ها در خط تولید طراحی شد.

معرفی مهم‌ترین پروژه‌های شرکت کنجیدصنعت

کاظمی با اشاره به این‌که شرکت کنجیدصنعت طی سال‌های اخیر توانسته به مناطق مختلفی از کشور محصولات خود را ارسال کند، درباره مهم‌ترین پروژه‌های این شرکت گفت: از مهم‌ترین پروژه‌های شرکت کنجیدصنعت، همکاری با شرکت محترم آرد آذین نشاسته و آرد انوشیروان اصفهان بوده است. همچنین در سال‌های اخیر شرکت ما با شرکت آرد دنا یاسوج همکاری گسترده‌ای داشته و توانسته است خط کانوایر این کارخانه را از صفر تا صد پوشش دهد که این خدمات شامل زنجیر کانوایر، بدنه کانوایر و چند بخش دیگر است.

رعایت استانداردهای بین‌المللی در تولیدات شرکت کنجید صنعت

مدیرعامل شرکت کنجیدصنعت در پاسخ به این پرسش که شرکت کنجیدصنعت تا چه اندازه سعی داشته است تولیدات خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی اجرا کند، گفت: طراحان و مهندسان فنی در شرکت کنجیدصنعت همواره کوشیده‌اند محصولات تولیدی این شرکت را به استانداردهای جهانی نزدیک کنند و برای برقراری ارتباط با شرکت‌های بزرگ خارجی که در این صنعت پیشرو هستند، تلاش‌های در خور تحسینی داشته‌اند. در حقیقت این تلاش‌ها و ارتباطات بی‌نتیجه نبوده و به روند استانداردسازی محصولات ما کمک بسزایی کرده است که یکی از نتایج آن، تولید زنجیر کانوایر با آکس 66.32 و مطابق استاندارد کانادایی است.

خدمات شرکت کنجید صنعت

کاظمی درباره کیفیت خدمات این شرکت اظهار کرد: در شرکت کنجیدصنعت به کیفیت محصولات خود اطمینان داریم و به همین دلیل تا 5 سال خدمات پس از فروش برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم و در صورت بروز هرگونه مشکل، نیروهای متخصص این شرکت در کمتر از 48 ساعت در محل حاضر می‌شوند و مشکل را رفع می‌کنند.

وی در پایان درباره طرح‌های توسعه‌ای شرکت کنجید صنعت گفت: اتاق فکری مهندسان این شرکت با توجه به پیشرفت چشمگیری که در عرصه‌ زنجیرهای صنعتی داشته‌اند و توانسته‌اند نیاز طیف وسیعی از صنعت را برطرف کنند؛ به این نتیجه رسیده‌اند که در حال حاضر همت خود را به کاهش هزینه‌ها در روند تولید، نوآوری برای بازدهی بیشتر و افزایش طول عمر زنجیرها در روند مصرف متمرکز کنند. البته علاوه بر این موارد، شرکت کنجیدصنعت سعی دارد هرساله از محصول جدیدی با نوآوری ویژه رونمایی کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا