دسته‌بندی نشده

تمایز والس مولتی میلای برند ایماش در چیست؟

 

تمایز والس مولتی میلای برند ایماش در چیست؟

وی در پاسخ به سوال ما در خصوص قابلیت های منحصر به فرد والس مولتی میلا گفت: شاسی چدنی و بدنه استیل این دستگاه تمایز شگرفی در طراحی و طول عمر آن به وجود آورده است. همچنین سیستم مکش گرد و غبار و طراحی بدنه به صورت ایزوله، بهداشت را در کارکرد به حداکثر رسانیده است.

سیستم روغن کاری مرکزی، تعویض غلطک ۲۰ دقیقه ای و به کارگیری از کابینت مجزا برای اینورترها باعث شده است تا استفاده و نگهداری از دستگاه بسیار سهل شود. همچنین استفاده از سه غلطک برای توزیع یکنواخت بار در فیدرها که تماما به صورت فول اتوماتیک کار می کنند از مزایای چشمگیر این والس است که حاصل طراحی منحصر به فرد شرکت با بهره گیری از طراحان به نام بین المللی و تجربه طولانی شرکت است.

سیستم مکش گرد و غبار به دلایل زیادی از مزایای برجسته والس مولتی میلا است که علاوه بر حفظ بهداشت و جلوگیری از هدر رفت ذره ای از محصول تولیدی در مواردی خاص نیز مانند استفاده از سنسور های اینفرارد به کارکرد صحیح آنها می انجامد این سیستم با اتصال به سیستم هوای کارخانه غبارات را نیز به چرخه تولید باز می گرداند.

راهکار کاهش مصرف انرژی در تکنولوژی ایماش

وی با اشاره به اینکه مسئله مصرف انرژی به صورت بهینه از موارد خاص مورد توجه در طراحی این والس بوده است، گفت: تنظیم دور فیدرها با بهره گیری از سنسور هایی دقیق مانند لودسل و یا اینفرارد علاوه بر بهره وری مناسب در آسیابانی به مصرف انرژی کمتر می انجامد و همچنین مواردی مانند استفاده از تسمه تایم واحد اتلاف انرژی را به حداقل می رساند.

سیستم تعویض غلطک ها در والس این شرکت

وی در خصوص مزایای سیستم تعویض غلطک ها در تکنولوژی ایماش اشاره کرد و گفت: سیستم تعویض غلطک های این شرکت به صورت میزی مجزا و شامل تمامی قطعات مورد نیاز برای تعویض غلطک ها در زمانی کمتر از ۲۰ دقیقه است. به گونه ای که غلطک به همراه تمام متعلقات روی این میز آماده می شود و در صورت نیاز به تعویض غلطک های روی والس به سهولت و تنها با باز کردن چند پیچ از شاسی جدا و ست جدید غلطک ها جایگزین می شود. لذا سهولت در تعویض غلتک ها در حداقل زمان از مزایای اصلی این سیستم است که عملکرد اپراتورها را تسهیل می کند.

ثبت پتنت کورپای منحصربه فرد ایماش ترکیه

عشقی در بیان خصوصیات تکنولوژی کورپا در شرکت ایماش گفت: کورپا سوپرسنس از محصولات منحصر به فرد شرکت ایماش است که در طراحی آن از سیستم لنگ موتور به جای مدل های قدیمی موتور ویبره استفاده شده است. سطوح داخلی تماما از استیل ساخته شده اند و بدنه دستگاه آلومنیومی و شیرهای کنترل هوا به صورت دنده ای هستند که دقیق تر کار می کنند. این طراحی به عنوان یک پتنت جدید توسط شرکت ایماش ثبت شده است.

از دیگر مزایای بزرگ این دستگاه می توان به این نکته اشاره کرد که بسیاری از قسمت های در تماس با محصول به صورت یکپارچه ساخته شده اند. قاب رامکاها آلومنیومی بوده و دریچه های بازدید مجهز به توری هستند و در نهایت برس ها به صورت پیوسته سطح توری ها را پاک می کنند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد که تکنولوژی ایماش از جمله محصولات رقابتی در ترکیه است که در کشورهای زیادی موفق به اجرا و نصب خطوط تولید آرد شده و خوشبختانه در ایران نیز بخش زیادی از مشتریان این برند از کیفیت و عملکرد دستگاه ها رضایت کافی داشته و برای طرح های توسعه ای خود قطعا از تکنولوژی قدرتمند ایماش بهره خواهند برد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا